Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi1979

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek gamer laptop vásárlás ügyében. Játszani nem igazán játszok, Photoshopra és video szerkesztésre - a video szerkesztés másodlagos, jelenleg proxy-n oldom meg - szeretnék egy erős laptopot vásárolni mert a jelenlegi

    Lenovo z51-70-em kezdi megadni magát és fogalmam sincs mennyibe kerülne megcsináltatni. A vinyó kattog, a zsanérja szerintem kikopott mert a kijelző néha villog és egészében random lassul a gép. Gondoltam rá hogy veszek bele egy SSD-t hátha gyorsít rajta valamennyit, de inkább körül nézek új gép ügyében.

    Mint mindenki más, én is a legjobb ár/érték arányú gépet szeretném megvásárolni a céljaimnak megfelelően, PS-re illetve video szerkesztésre. A 15”-ban 16gb van, a 17”-ban csak 8gb RAM, bár a 17’ szerkesztésre sokkal kényelmesebb szerintem.

    Amiket eddig néztem:

    ASUS TUF Gaming FX505DY Ryzen 5 3550H Radeon RX 560 512 GB SSD 16GB
    [link]

    ASUS TUF Gaming FX705DY-AU047 Ryzen 5 3550H - RX 560 4G - 512 GB SSD 8GB RAM
    [link]

    Asus Laptop TUF Gaming PX100GD-E41037 wOS i5-8300H/8/1TB/GTX1050/15.6Asus
    [link]

    MSI GL73 8RC-018

    [link]

    Nem ragaszkodom egyik típushoz sem, bár nem tudom hogy a céljaimnak megfelelően gamer laptop (erős laptop) ügyében jó helyen keresgélek. Bár a jelenlegi Lenovom is „gamer”, állítólag. Radeon videokártya van benne, de ha BIOSból beállítom, elindítom a win10-et, felmelegszik és lefagy. Közel 2 éve használom ezt a gépet. Ennek a helyére keresnék valami erős laptopot.

    [ Szerkesztve ]

  • robi1979

    aktív tag

    válasz blue_23 #40363 üzenetére

    Olcsón? Manapság a 8-900 euros kategória egy Photoshopra megfelelően alkalmas kompromisszum mentes laptopért olcsónak számít? 2 éve használom a jelenlegit, használtan vettem még otthon, Magyarországon, azóta meg kiköltöztem külföldre. Ausztriában meg fogalmam sincs hogy hol lehet a Lenovot gariztatni, javíttatni és legfőképpen azt sem hogy mennyibe kerülne és hogy egyáltalán megérné e rá költeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák