Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz FőDudu #61496 üzenetére

    Ezzel a trehány belsővel nem is az a bajom, hogy van, mert ki a fene nézegeti belül, de azért mégis egy millás gép... Közben meg ugyanaz a gyártó, egy alsóbb kasztbéli, harmadárú, állítólag igénytelenebb(itt most cáfolnám is, semmivel se igényesebb a G733, inkább csicsásabb), eszközében nagyon szépen megold mindent, burkol és rejt kábeleket. Igaz, hogy nem világít még a szellőzőben is egy led
    Ez olyan kapkodós, "T*k*m az igényességbe, rakjuk össze gyorsan, mert nagy a kereslet ki kell szolgálni" dolog is lehet...

    Amúgy az új TUF-okban nincs kamera? Az enyémben van, abban típusban amit @hito is kinézett magának.

    Eszköztársak, őszinte leszek TUF után nincs az a "wow te jó isten ez mennyivel szebb jobb gép" érzésem. Lehet GPU-ban bikább, nem is kicsit, de kb itt el is úszott minden előnye. Legalábbis a 6-700eHUF differenciát én nem látom a két gép között, (Minőségről!!!!! beszélek)

    Mmonitorral használom, de most néztem, a kijelzője sokkal szebb minőségű a g-nek, mint a TUF-nak ami eddig azért nem tűnt fel, mert azon se a kijelzőt használtam.
    És ha már a kijelzőjét mustráltam, akkor csekkoltam azt is nincs e pixel hibája, hátha kapok törcsit én is... De nincs. Egy fia hiba nem sok annyi se...

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák