Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speeddk

    csendes tag

    válasz Maxtreme #14 üzenetére

    Ez az hogy csak szinte biztos :)

    Na mindegy a T30L nek sem találtam meg a fogyasztását így nem is biztos, hogy sok nyerhető frekvenciabuherával. Valószínüleg a kijelző viszi úgyis a pálmát akkumerítésben, de ahhoz is kellenének ezek az adatok, hogy egyáltalán megéri-e a szórakozást a procival, vagy nagyon eltörpül a CPU fogyasztás a kijelző mellett.

    Ja igen azt még elfelejtettem írni, hogy 90%-ban legkisebb fényerővel használom a Galapadot (csak nappal kint kell felesre állítani) és úgy jöttek ki ezek az akkuidős eredmények.

    A kijelzőnél nekem van egy furcsaság (de lehet hogy ez a normál működés) legkisebb fényerőn mintha lassabban regálna a színváltozásra, tehát ha böngészés közben - mondjuk itt az általad indított topikban- görgetek lefelé megállok az első képnél (dominál a fekete) egy kicsit, majd továbbgörgetek kicsit és megállok (dominál a világosbarna), akkor ilyen lassan 3-4 lépcsőben utánna állítja a fényerőt (lejjebb veszi). Nem tudom ez érthető-e így. Nem vészes, csak nem tudom hogy ez feature vagy bug :D .

    Úgy vettem ki a szavaidból, hogy ez a SU mód még nem annyira veszélyes :) , de ilyenkor a lehetőségek is korlátozottabbak, vagy csak meg kell még találni a géphez illő beállítgató programokat?

    Egyszer, ... ha mégis meghalok; bőrömből, mélynyomó-membránt húzzatok

Új hozzászólás Aktív témák