Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speeddk

    csendes tag

    "Jó lapos itt a hangulat gyerekek" :)

    No kicsit jobb kedvel írok most, mivel sikerült az akksiidőt feljebb tornáznom.

    Mint írtam egy Huawei S7 Slim, a párja a Galapadnak, és az teljesítményben ugyan elmarad, de akkus üzemidőben legyakta ezt a szépséget. (Ugye, ha beleszoksz a tutiba akkor már magasabbak az elvárások :) ).
    Nekem a Huawei sebessége is megfelelt amire használtam (film, könyv, net), ezért megoldásként a core kikapcsolást választottam.
    Valakik megtalálták azt az egy filet, ahol a magok száma állítható a Tegra 3-as cuccokon, más valaki meg írt egy programot (igaz hogy HTC-re :) ), amivel rootolt masinán egyszerűen állítható és nem téglásítod véletlenül sem a masinát.

    A Battery HD (vagy a play-en magyarosítva Akkumulátor HD) kalibrálási eredmények:

    WiFi 30perc 4 Core bekapcs 12% merülés (összes becsült WiFi idő 4óra 20perc)
    WiFi 30perc 2 Core bekapcs 8% merülés (összes becsült WiFi idő 6óra 30perc)

    Az akkus üzemidő növekedés nem csak a tesztben, hanem használat közben is érezhető szóval tényleg megvan a 20-30% növekedés.

    A 2 magos AnTuTu eredmény 7680 mindössze a (Huawei-é kb. 2500, a négymagos meg az első hozzászólásban :) ).
    A két maggal ugyanúgy tökéletesen fut a Hungry Shark Evolution mással nem teszteltem.

    Ha valakit érdekel, akkor megkeresem a magkikapcsolós linkeket leírásokat csak most nincs időm.

    Hosszú akku-üzemidőt mindenkinek. :)

    Egyszer, ... ha mégis meghalok; bőrömből, mélynyomó-membránt húzzatok

Új hozzászólás Aktív témák