Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz wms #15597 üzenetére

    Én csak röhögök az egészen.

    "Subject tracking, while good, is not be dependable enough for professional use", miután nagyjából pár napos tapasztalattal (az adott géptípus felé) saját bevallása szerint is kábé 90%-os sikerességgel lő. Gondolom, mennyire nem megbízható, mert mondjuk a DSLR technológia meg pont arról híres, mennyire megbízható akár egy nyavalyás S-AF esetében. Míg tükrösöm volt, mindenről kettőt lőttem, hátha az egyik ott lesz éles, ahol kell. Igen, akár egy D300-zal is ez volt, mert az egész segédtükrös AF érzékelős nyavalya egy múlt századi csökevény, amit már rég el kellett volna felejteni.

    Áh mindegy is, nagyon belelovaltam magam, mi? :D

    De azért van még itt okosság, mikor a low light AF performance-ról ír, miközben egy rakat lowlight képen az 56/1.2 APD-t használja. Amiről köztudott, hogy eleve lassú és ráadásul az egyetlen objektív, amivel egyáltalán nincs PDAF-ed. Nappal sem. És sír, hogy huntol. Appám.

    Maga a Dpreview szerintem kábé 2008 körül volt komolyan vehető utoljára, azóta csak annyit ér az egész, hogy a tesztábrájukról készült RAW fájlokat legalább le lehet tölteni.

Új hozzászólás Aktív témák