Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #30301 üzenetére

    Amúgy ez érdekes, pont gondolkoztam rajta… Nekem nemrég lett meg a 800k, finoman fogalmazva nem viszem túlzásba a játékot. FH4-gyel sokkal többet, aktívabban játszottam, pedig mintha abban kevesebb lett volna a tartalom. :F Na mindegy, a lényeg, hogy 800k ponttal, amit abszolút nem érzek soknak, gyakorlatilag még ‘ki sincs játszva’ a játék, vagyok benne az első 20.000-ben a Hall of Fame szerint. 17 millióból.

    Ahogy nézem az xbox appot, a játékosok 75,79%-a kapta meg a Welcome to Mexico acsit, azaz jutott el a fesztiválhelyszínre első alkalommal, tehát kb a negyedük gyakorlatilag nem is játszott még a játékkal, csak véletlenül elindította.

    A Viva Horizon acsi 35,25%-on áll, tehát kevéssel egyharmad fölött, ez ugye arról szól, hogy legalább egy helyszínen a fináléig eljuss. A Hall of Famer, és ezt tekinthetjük talán alap szinten végigjátszásnak, amikor legalább az alap versenyeket letolja valaki 10,94%. Ez itt a topikban a többségnek az első héten meglett, nem egy nagy valami, kell hozzá kb 12 (na jó, legyen 24) órányi játék… :U

    Szóval jól hangzik az a 17 millió játékos, de ha kicsit a dolgok mögé nézünk, az inkább csak max 5, aki meg ‘végig is játszotta’ a játékot, az max 1,5. És akkor még mindig csak kb 400-500k accolade pontnál van…

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák