Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz BMS #1 üzenetére

    Nekem 2006 és 2009 között volt, igaz én 13-15 éves voltam, de ha gondolod, le tudom írni nekem hogy ment, mennyibe került.

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz BMS #3 üzenetére

    Röviden, tömören;

    Először közel egy évig kellett használnom éjszakait, hogy egyáltalán fel lehessen rakni az állandót, annyira kesze-kuszák voltak a fogaim. Ez olyan <10k volt tokkal vonóval, semmi gond nem volt vele. Lefekvés előtt be, ébredés után ki, megmosni, aztán este elölről.

    Ezután következett az állandó. Ezt napra pontosan tudom, 2007. január 24-étől 2008. szeptember 9-ig kellett hordanom. :D Olyan 40-50k körül lehetett emlékeim szerint, olyan havonta kellett visszajárni, a dokinő mindig átnézte, állított rajta, kicserélte a gumikat, stb.

    Miután lekerült, megint hordanom kellett (volna éjszakait), hogy hadd szokják a fogak a szabadságot, de mégse csússzanak szét. Ez olyan 5k körül volt, viszont annyira megörültem neki, hogy végre lekerült az általános, hogy ezt már olyan pár hét után meguntam, nem hordtam és visszacsúnyultak a fogaim, igaz nem annyira, mint mielőtt elkezdtem.

    Mint ugye írtam is én diák voltam amikor hordtam, tehát már csak azért is olcsóbb volt, mint egyébként lett volna, na meg azóta már eltelt 5-6-7-8 év, úgyhogy kitudja azóta mennyivel kérnek el értük több pénzt.

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Új hozzászólás Aktív témák