Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    Hozzászólok. Fél évente járok kontrollra, egy nagyon lelkiismeretes fogorvoshoz. Sajnos fél év múlva nyugdíjbavonul. Húzta annó négy fogam fogszabályzó miatt, nem csinált kárt(utálom a zsibbadás érzését, ezért inkejció nélkül kértem) Egyszer egy nagyon durva fog jött ki, a 4-es... elvileg az pici fog, hát másfélszer akkora gyökere volt mint maga a fog, pedig elég magas volt. Na azt szegényem ráncigálta(de annyira hogy kárt ne okozzon, mert a sűrűjében volt) vagy 10percen keresztül, de egy idő után magától elzsibbadt a pofám, kicsit fájt na azután pár napig érdekes volt az evés. az alsó állkapcsom elég érdekesen mozgott :) Ettől eltekintve a töméseket is nagyon jól csinálja. Szerintem még soha nem ment vissza senki amiatt hogy rossz a tömés. Egy tömést körülbelül 45percig csinál, de akkor az olyan, mintha jobb fogat kapnál mint amilyen volt. Mindezt 4000ft-ért. Kontroll ingyen van, foghúzás ugyanúgy 4k. Van magánrendelője is ott voltam egyszer, és ahogy néztem és gondolkoztam, szerintem a környzet is rengeteget számít. Meg ugye a pénz. Szegény körzeti meg ilyen helyekre mindenféle ember bejár, a fogorvosnak már egy idő után elege van, aztán hibaszázalékkal nem nagyon foglalkozik. Ezért is célszerűbb egy higénikus, steril, nyugodt, csöndes magánrendelőbe menni, olykor kifizetni 10ezreket és gond nélkül élni.

    Amúgy ez a gyökérkezelés értelemmel is meg lett áldva? Ill. a kiidegelés. Mert kirángatják az ideget, elvileg érzékeltennek kellene lennie, erre még jobban fáj állítólag mint azelőtt. Akkor mi értelme? (bátyám volt egyszer, volt bnője kétszer, muterom vagy 4szer) és mindegyikűjüknek sokszorosan jobban fájt mint az idegek kiráncigálása előtt.

Új hozzászólás Aktív témák