Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz #70869248 #16 üzenetére

    nem tudom, már nem emlékszem, de én nem nagyon vitáztam vele, de rémlik hogy voltak viták :D
    Amúgy mi kezdőként indultunk, szóval tavaly összeverbuválódtunk és poénból kitaláltuk, hogy legyen versenysorozat, ami aztán komolyabb lett, jöttek az ilyen-olyan szabályok, és örültem, hogy emberek ellen szimulátorozhattam. Örülök, hogy sok mindent megtanultam már a setupolással kapcsolatban, és most már jobban ismerek 1-2 pályát is. :)
    De éppen ezért, mivel kezdő voltam, muszáj volt használnom a magas TC-t, aztán idővel már bizonyos kanyarok kijáratánál TC override gombot nyomtam, hogy ne fogjon vissza, aztán most már egyáltalán nem használok TC-t (na jó... rajtnál igen), mert megtanultam nélküle menni, még Monacoban is, ahol a legnehezebbnek találtam. Stabilitási segédlet is be volt kapcsolva rövid ideig de már az sincs, az is körönként 3-4 tizedet jelentett, de nem kell nekem. Most már csak az ABS van magas fokozaton, mert arra még nem vettem rá magam, hogy ahhoz is hozzászokjak, ha nincs, előbb a TC nélküli vezetést akartam megtanulni és nagyon nagy élmény. :) Meg a kuplung segédlet van bekapcsolva, de ha nem F1-et játszok akkor én is szeretek kuplungolni, csak több játék is támogathatná ... mondjuk a BMW M3 Challenge ezért is tetszett mert az is kezeli. De kijött egy Volvo-s promo játék tavaly, az meg ahhoz képest hogy szintén Simbines alapon van, nem kezeli rendesen a G25 H-váltóját, amiért morcos voltam, a neten azt olvastam hogy ha van Race07 a gépen akkor annak a konfig fájlából kell kimásolni 1-2 dolgot és akkor a Volvo-s játék is fogja kezelni rendesen, hiszen a motor alatta kb ugyanaz, de talán a menüből hiányzik valami hogy rendesen be lehetne lőni ezt, nem tudom.. mindegy is, nem tudom ezeket most minek írtam már le. :D

    Visszatérve, azért is jó ha nincs TC, mert még nagyobb jelentősége lesz a setupban a diffinek meg a hátsó rugóknak az elsőkhöz képest ... legalábbis ezt észrevettem... persze magas TC-vel is van jelentősége szerintem, mert ha biztonságosabb a setup kikapcsolt TC-hez, akkor magas TC meg kevésbé fogja vissza a kocsit, azt hiszem ... :F

    áhh nagyon kíváncsi leszek erre, mit hoztak össze :) remélem nem lesz bugos, mondom én nem ismerem a NetKar-t, az rFactor tele van buggal, én csak azt remélem, hogy rFactor2-ben javítva lesznek a bugok, lesz benne eső meg szél is, a grafika engem nem izgat, ami félig nem igaz, mert imádom amikor egy FPS játéknak vagy egy autós játéknak gyönyörű és részletgazdag a grafikája, de egy szimulátornál elfogadom ha nem olyan, még akkor is ha egyébként lehetne, csak a fejlesztőcsapat nem képes haladni a korral. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák