Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    már bocsánat, de engem nem zavar, ha senki nem veszi a cuccaikat. miért? mert egy kalap nullát nem érnek! vagy amelyik ér valamit, annak köze nincs a MAHASZ-hoz, mert független kiadó adja ki. sajnos az, hogy Kozsó (bocs a nevesítésért!) újabb nyáltenger bandája, vagy felvágott tangájú cicababa csapata nem kaszálja hülyére magát azzal, ahogy a gondosan megkoreografált ''élő'' koncerten még tátogni sem tudnak, engem baromira nem érdekel, sőt lesz*rom!

    bocsánat, ha kissé elkanyarodtam, de nem fér a fejembe, hogy amiatt, hogy a szutykot nem tudják több e forintért eladni, miért a p2p hálózatok a felelősek? amilyen zenéket igényesnek tartok, azokat lehetőségeimhez mérten megpróbálom eredetiben megvenni. az, hogy továbbra is mp3-ból hallgatom, az már a magánügyem. még úgy is, ha előtte egy p2p hálózatról töltöttem le akár az egész albumot, mert fel lett rá hívva a figyelmem.

    nem értem, hogy miért kell ennyire az USA, és annak a törvénykezésének a hátsó felét puszilgatni (hogy durvábbat ne írjak)????

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Aktív témák