• Sony5303 és blackruby értékelése egymásról

    Hirdetés: Dell latitude 5410

    Sony5303 negatív értékelést adott blackruby számára:

    A jack csatlakozós hibát nem vettem észre a gép tesztelése során! Gyors diagnosztikát+javitást csere géppel ajánlottam amit a vevő elutasított! Nem hagytam úgy a dolgot és ajánlottam egy dock stationt jack kimenettel teljesen ingyen amit a vevő el is fogadott! A dockingot sikerült beszerezni! De látom valaki inkább megoldotta a problémát meg sem várva a megbeszélt dockot és egy negativ értékelést nyomott. A jóindulatbol fakadó lelépési históriát én is értékelem!

    Pedig lent oda van írva a gyengébbek kedvéért:
    Negatívan csak akkor értékelj, ha már nincs esély a helyzet rendezésére!

    blackruby negatív értékelést adott Sony5303 számára:

    Az eladó olcsó laptopjai egészen addig jó vásárlás, ameddig ki nem derül egy rejtett hiba, pl. hogy hibásan működik a jack csatlakozó. Egy hónap garanciát vállal, de azt is bármiféle papírozás nélkül úgy, hogy a vételár nála marad és csak az ő jóindulatán múlik, hogy nem lép le a laptoppal és a pénzemmel együtt. Az üzenetekre gyorsan reagál, de nem sikerült előrébb jutni, inkább magamnak megoldottam a problémát. Habár nem átverés kategória, de összességében csalódtam, nem ajánlok tőle vásárolni.

Hirdetés

Aktív témák

  • blackruby

    újonc

    Úgy látom végül neked sikerült bosszúból negatív értékelést adnod nekem és nem fordítva. Egy pár dolgot azért szükséges az értékelésedhez tisztáznunk:
    1. Csere gépet nyilván elutasítom, ha értékében és tudásában sokkal alacsonyabbat tudnál ajánlani, mint amit megvettem.
    2. Nem a javítást utasítottam el, hanem annak a lehetőségét, hogy fogod magad és lelépsz a pénzzel és a laptoppal együtt. Semmilyen papírt vagy biztosítékot nem adtál volna arra, hogy egyáltalán visszakapom a laptopot. Lásd: az én értékelésem rólad.
    3. Ajánlottál egy dokkolót 24-én és azóta sem hallottam semmit felőled, még annyit se hogy "szia, így állok a beszerzéssel".
    4. Ha ennyire teszteled le eladás előtt a laptopjaidat, akkor pláne nem ajánlok tőled vásárolni, tartom magam a negatív értékeléshez. :))

Aktív témák