Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmanager

    tag

    válasz DrojDtroll #6008 üzenetére

    A sulimban, ahol a közepeket írtuk, ott fogták az előadót, kialakítottak a padokból 3 nagy sort és osztályonként voltak szortírozva az érettségik és pár tanár mellett az ofő segédkezett. Bementél, megkerested az ofőd, ő segített. Közben egymással, a tanárokkal dumáltunk, mindenki kíváncsi volt az eredményekre. Baráti volt a légkör.

    Külsősként (pl. az info emeltet mi más suliban írtuk, a sulimban csak töri/kémia/biológia/angol/német emelteket lehetett írni) a másik suliban hivatalosabb volt az ügymenet. Esetemben ott is egy nagyobb terem volt kialakítva, 3 sor, viszont soronként 3 részre osztva, több tanárral, de két adminisztrációs hölggyel. Először is csak 10-en lehettek bent egyszerre, így sorba kellett állnom. Aztán miután bementem, mondtam, hogy külsős emelt infós vagyok, kikeresték (előttem levőtől kértek személyit, tőlem nem kértek), alá kellett írnom egy papírt és megkaptam a borítékot. Benne az érettségi feladatlap + 1 lap, ahol részletesen, alrészeként ki voltak írva a pontok. Szóval pontosan láthattad, hol hibáztál, melyik részfeladatnál.

    Általában pénz ellenében lehet mindenhol fénymásolni, de a mai okostelefonos világban szerintem erre már nincs szükség. Egy átlag 5mpixeles telefonnal is elfogadható makrókat lehet lőni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák