Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz x_o_n #94272 üzenetére

    Szerintem még pont a grafika a legerősebb abban a két remekműben. :)
    Amikor kijött, gyanútlanul kipróbáltam a CMR-t, az első pálya után letettem róla. És nem a látvány miatt, bár tényleg gáz, hogy az összes korábbi rész szebb, de a biztosítékot egy bukkanó verte ki, amiről 60mph-val elszállt az autó, pördült a levegőben. Na ez már illúzióromboló, akár csak fallal körülvett pályák, amire fákat festettek.
    A Rambo csak simán gagyi, nem szeretem a rail shootereket, ráadásul semmi sem utal arra, hogy Rambo. Egy tps jobb lett volna.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • cskamacska

    addikt

    válasz x_o_n #94272 üzenetére

    Mondjuk a "csili-vili grafika" hipszter duma szerintem már kiment a divatból. :U

    A tisztes grafikát felvonultató játéknál már azt kapásból lehet tudni, hogy pénzt öltek bele, és ha nem feltételezzük, hogy agyhalott a vezetés(vagy valami elvont pénzügyi cél lebegett a szemük előtt), akkor lehet gyanítani, jutott játéktervezésre és tartalomgyártásra is.

    Randa grafika esetén ellenben már előre látható, hogy vagy a budget volt csöppnyi, ami semmiképp nem jelent jót, vagy a grafikáért felelősök nem voltak eléggé hozzáértőek, de akkor mit lehet várni a többi részétől, esetleg a technikai korlátok szóltak közbe, pl mobil vagy konzolról történt portolás után, ami megint egy rakás egyéb gondot feltételez, és ritkább esetben fordul csak elő, hogy a szándékosan a grafikán spóroljanak, hogy a többire maradjon energia és pénz, de ekkor meg várható a "gimmick játék" stampli, mert egy-egy vetületét kiválóan megcsinálják ez hordozza a hátán a játékot, és a többire megint nem marad idő-erő-pénz.

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák