Hirdetés

Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    Mai nap befizettem a tagságot a LeGeohoz. Szerveznek kirándulásokat és lehet náluk venni geológiai felszerelést. (amire még majd össze kell gyűjtenem az eurókat, szétszórt vagyok mostanság és nem találok elég pénzt) Véget ért az egyik geo órám, szóval ezentúl a pénteken is lesz időm szervezni valamit. Sajnos fél nap alatt nem igazán lehetett bármit is csinálni.
    Délután felmerészkedtem a hegyekbe. Csak egy apróbb ride erejéig, még nem pihentem ki a torokfájást. Ma sok friss hegyi levegőt szívtam az biztos.

    Strava
    Videó

    Az esti programot ez a házaspár adta:
    https://www.facebook.com/2RoadrunnersOnTour/ . Kicsit sokalltam érte a 14 €-t, de végül is sok munkájuk van benne. Több, mint három éven át tekertek. Átmentek Európán, utána Ázsián (Kína nagyon tetszett nekik), Ausztrália, Új-Zéland, Amerika, Afrika (a Szaharát kihagyták, bár amúgy is volt 58 fokos hőmérsékletük), és vissza Európa.
    Érdekes történetet mondtak el. A nőnek a beszéde valami szörnyűség volt, minden elismerésem a férfié, hogy ezt legalább 3 évig bírta. A vékony hang és ez az osztrák hanglejtés nem fér össze. Mintha egy hullámvasúton ültem volna, én a normál németet szeretem továbbra is.
    Nem semmi, hogy talál magának társat egy ilyen ember. Ráadásul nem is csak szimplán ismerősök, vagy barátok voltak. Engem annyira nem vonz ez a Földkerülősdi. Sok helyen voltak, de csak átmentek az országokon. Bár már megfogant bennem a gondolat, hogy egyszer jó lenne kibringázni Oroszországba.

    Délelőtti fotó:

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák