Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz MasterMind #12809 üzenetére

    Közben már lassan 30 óránál jár a legújabb karim, szentem ez a végigjátszás is meglesz 150 körül simán. 2008-ban volt a játékban ~700 órám, szal szentem már bőven ~2500 felett járok összességében, csak ezt még ugye nem számolta anno a Steam.

    BC régen jó volt, mert csak finoman nyúlt bele a városok látványába, épp annyira, ami a relatív kopár látványt feldobta. Aztán az évek alatt egyre több mindent pakoltak bele a modba, most már a városok környéke tele van falvakkal, és mivel nagyon nincs optimalizálva, nem nagyon van olyan hardver, amin értelmesen futna. :) Ezért is tettem fel régebbi verziót belőle.

    Modlistát nagyon köszi, szentem pár darabra rá fogok nézni. :) Nekem igazából csak annyi volt mindig is a célom, hogy install után feldobom a pár szokásos modot, és ha nincs nagy gáz, már mehet is a játék heteken át. Ezek csak a látványba belenyúló, relatíve lájtos modok, quest modokat nem szeretem. Volt idő, amikor játék helyett csak a modok fel- és lepakolás volt terítéken, meg mentésből visszaszedni mindig a teljes Data mappát. :D Aztán arra jutottam, hogy inkább a játékmenetre fókuszálok, nem a modolásra.

    OBSE-val kb. úgy vagyok, mint te a fullos végigjátszással - majd egyszer... :D

    Gyps-szel abban maradtunk, hogy ha lesz TES VI, és az alkotók elkezdik az előtörténetekkel kiegészíteni utólagosan a Timeline-t, akkor mi is frissítjük a tudástárat. Remélem, valóban lesz majd vmikor single playeres TES VI...

    Ó, nagyon menő a kép! Ez eszembe se jutott még... nekem a CE verzióból van térképem, az ilyen sárgás, pergamenszerű, tényleg megérdemelne egy keretet.

    Nagyjából most egyébként összeállt a játék, csak nagy ritkán vág ki asztalra fast travelnél. :) Ettől eltekintve teljes a játékélmény, és jelenleg semmi kedvem mással játszani - ugyanúgy beszippant most is, mint eddig mindig. A grafikai hiányosságok csak akkor szembeötlők, amikor egy modernebb játék után nézek rá, de pár perc alatt az ember megszokja, és már nincs olyan érzése, hogy valami régi akármivel kell szenvednie.

    Esti Bruma

    Chorrol, Great Oak

    Kilátás Fort Rayles romjaitól

    Fort Nikel romjai és a Lake Rumare

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák