Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    Ismerősömnek próbáltam távsegítséget adni, de nekem sincs ötletem, hátha valaki tud valamit erre.

    Elvileg annyi a gond, hogy ha felemeli picit az egeret, hogy odébb tegye mozgatás közben, akkor a kurzor elkezd ugrálni kisebb-nagyobb távokat össze-vissza. viszont eddig nem csinálta neki, ráadásul viszonylag új egér, azt mondta egy hónapja vettem, igaz ilyen 2-3k körüli Genius, de elvileg azért nem olyan rosszak.

    Szóval erre van valami ötlet, hogy miért kezd neki ugrálni a kurzor ha picit megemeli, megpróbáltam nálam nem csinál ilyen, igaz ez is Genius de picit drágább fajta.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    Megmondom neki, hogy cserés, nem egy drága egér szerintem garancia nincs is ilyesmire.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    Valakinek van ötlete? Először egy hete jött egy olyan gond, hogy böngészés közben megállt az egér, a kattintásokat érzékelte, mozdítani viszont nem tudtam, alul a led csak nagyon gyengéden világított rajta, ha felemelem egy idő után ugye gyengédebb esz picit, de ez még annál is gyengébben világított. Rendszer újraindítás nem segített, viszont kihúztam és vissza, megjavult.
    Most a minap pedig olyat csinált, ugyanúgy böngészés közben jött elő, hogy ahogy picit megemeltem csak, hogy mozgatás közben odébb tegyem, nekiállt magától rángatózni, mint mikor hajszál kerül az optikája elé, de persze msot ez nem állt fenn, ha eléggé felemeltem, hogy ne észleljen semmit akkor megállt a rángatás. Win ujraindítás szintén nem segített, de ujraindítás után kihúztam USB-ből majd vissza és jó lett.
    Anno egy bő éve csinált iylesmiket, akkor a végén kiderült, hogy egy a végét járó SSD okozta a furcsaságokat, viszont bő fél éve egy teljesen új SSD van a gépben, direkt rálestem nemrég, tökéletes állapotban is van.
    Valakinek van ötlete, hogy mi okozhatja most?

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    Az mitől lehet, hogy egér gondolt egyet és úgy viselkedett mintha kihúztam volna? Konkrétan jön az a pittyenés mint mikor csatlakoztatsz egy USB eszközt és Win felismeri, de ugye ilyen nem történt, csak nézelődtem netem.
    Aztán még átgondolni sem volt idő, hogy mi ez, mozdítanám az egeret nem mozdul, nézem alul a led is kialudt, mintha kihúztam volna.
    Lusta voltam elsőre kihúzni és vissza, ezért billentyűzettel, ami szintén USB-s benavigáltam és nyomtam egy újraindítást, akkor meg is javult.
    Ez valami Win 10 sajátosság lehet, vagy hardveres gond?
    Igazából friss lap van a gépben 2 hónapos, előzö konfignál is voltak néha ilyen furcsaságok, hogy néha kikapcsolt párhavonta egyszer, akkor még arra gondoltam biztos lap USB portjai gyengélkednek, egyrészt ezért is volt a csere.
    Vagy lehet ez a Genius egerek sajátossága? Nem drága kategória, mivel átlagba fél-egy év alatt úgy is elkopik talpa stb, inkább ilyeneket veszek.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák