Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #699 üzenetére

    Én is ilyen gyémántot játszok MyClubban csak Dos Santossal, meg kb a 60-70%-nak ez az alap. Majd kipróbálom ezeket a szerepköröket, én 2db box2box CMF-fel meg creative playmakerrel vagy klasszikus 10-essel játszok meg destroyer a DMF-em + vannak szélsőhátvédeim és ezeken attacking fullback van.

    Mondjuk ez csak alapbeállítás, a legtöbbször variálok rajta meccsen, pl szeretek hole playert vagy alap AMF-et betenni, pl Ronaldo (CF), Maradona (SS), Messi (AMF) hármas marha jól forog ebben a felállásban. De ha azt látom, hogy magasan védekezik az ellenfél és többre megyek a kontrával simán behozok egy Aubameyang-Neymart Maradona és Messi helyett.
    A stamina miatt nem aggódom, mivel 65-70% körül van nálam a labda nem futok fel-alá, meg aki elfárad lehozom, széles a pad is.Inkább a szélsőhátvédeim szoktak elfáradni meg az AMF, box2box CMF-ek jól bírják.

    Viszont mivel mindenki ezt a gyémántot tolja leginkább 4-2-1-3-at szoktam játszani, mert az ellen ez a legjobb. Ott is attacking fullback-kel, false wingerrel, center ATK-val, és AOD-vel. A szélsővédőimet rá szoktam állítani az ellenfél CF-jeire, a CB-imet meg szabadon hagyom kvázi söprögetőnek, az AMF-et szintén emberfogom DMF-el, a másik DMF szintén szabadon söpröget. Így mindig 6 v 3-ban vagyok, ha az egyik emberemet le is veszi addigra odaér a másik. Mivel szélsője nincs és mindent középen erőltet, ezért megengedhetem magamnak ezt a védekezést és többnyire működik is.

    Akkor van gond, ha olyan CMF-eket használ amik kimennek a szélre kvázi szélső középpályásnak, ilyenkor szoktam használni wingbacket illetve emberfogást (WF>>CMF).
    Illetve még akkor lehet gond, ha felfutnak a szélsőhátvédek és labdát vesztek. Ezért az attacking fullback az alapból ki van kapcsolva és csak játék közben aktiválom ha a helyzet úgy adja, és ha labdát vesztek csinálok egy faultot és kikapcsolom.
    Ha veztést tudok szerezni és redbe vált az ellenfél akkor elég jó esélyem van nyerni, kékbe váltok, defensive-re teszem a szélsőhátvédeket a WF-ekről leveszem a wingbacket és labdaszerzésnél egyből indítom a szélét. Mindig üres valamelyik onnantól meg a 16-osig vihetem a labdát mert senki nincs előtte, ott meg lejátszani 4v5-be vagy ha szerencsém van 4v4-be már nem egy nagy etwas, inkább a védekezés része a kulcs és a labdaszerzés utáni indítás.
    Ha skill szinten azonos vagy gyengébb az ellenfelem ezeket a meccseket hozni szoktam. Skillesebb ellenfél ellen nem de ott már nem a taktika miatt kapok ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák