Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ontheground

    tag

    válasz V/ #74308 üzenetére

    Köszönöm szépen a gyors választ.
    A return eljárást elindítottam, egyelőre ebay-en, várom a fejleményeket. A paypal-en is aktiváltam a visszatérítési garit a leírásodnak megfelelően, de azt majd küldés után, számlával, stb...
    Nagy hála ezekért a jó leírásokért, mert sokminden még az angolul folyékonyan tudóknak is elég mélyen el van ásva az ebay, az aliexpress és a paypal bugyraiban :)
    Korábban is volt valami hasonló akciója Paypal-nek, kinn is van a neten az oldal, de belépve paypal-ra, "oops, nothing here üzenetet dob", ez a [link], lehet nem magyaroknak találták ki, a te görög linked viszont furcsamód működik. Már csak az a kérdés, hogy az aktiválás előtt vásárol termékekre érvényes-e ez?
    A közepes méretű postakész nemzetközi elsőbbségi borítékra nincs súlykorlátozás elvileg, a posta hivatalos hirdetményeiből ezt tudtam kivenni: Ha az adott ország megengedi, elvileg 2 kilóig bármi mehet benne, ami belefér, ellenkező dolgot nem találtam.
    Amit küldenék, az beleférne, dobozostól kb 3 centi vastag, oldalirányú kiterjedésre kisebb is, mint a kisméretű boríték.
    A csomag sajnos drága, nem szeretném igénybe venni, a fenti kérdés miatt sem(érvényes-e erre a vásárlásra egyáltalán a postaköltség visszatérítés...a nemzetközi ajánlott tértivevényes elsőbbségit még valahogybenyelem, bár ez is több, mint a temék értékének harmada).
    Az eladó 14 napos visszatérítési időt írt, de nem nagyon akar válaszolni a return addressel kapcsolatban, Lettországból kaptam az alkatrészt, Litvániába kéne elvileg küldeni, így kicsit bizonytalan, hova is, de jó lenne ráírni a mail címét/telefonszámát is a küldeményre. Nem tudom, az ebay return eljárás elbírálása, vagy a küldemény megérkezése-e a 14 nap kezdő időpontja, előbbi lenne a logikus, utóbbi visszaélésekre adhat okot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák