Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papeti01

    senior tag

    válasz Degeczi #7933 üzenetére

    Azt írja, hogy "Qualität: Refurbished und Original Verpackt, EX DEMO Ware"

    Mondjuk, hogy az ex demo ware mit takarhat?

    #proudfather

  • ZooLee

    őstag

    válasz Degeczi #7933 üzenetére

    Nem tudom milyen Refurbished eszközökkel találkoztál eddig, én jó párral, és mindegyik valóban gyári minőségű volt. HP laptopot is vettem (ReNew), WD winchestert (garis csere) sőt, az Apple is ilyen készüléket ad, ha garis javítás helyett cserél. Szóval ha gyári refurbished, akkor valószínűleg az jó lesz. Például egy törött vagy hibás kijelzőt cserélnek, a többi része változatlan, mehet vissza refurbished termékkként. Vagy a házat cserélik ugyanígy. Ezekre a termékekre rendszerint ugyanolyan garit vállalnak, mint a teljesen újakra.

    (#7931) papeti01: Még egy kérdés a pontosítás kedvéért. Ha valami nem az amazonról van, csak átkonvertálom a Kindle formátumára, (kivéve PDF gondolom az nem konvertálható,de ezek szerint tudja) és már müködik is?

    Igen, egy egyszerű konvertálással működik a legtöbb dokumentum. A Calibre jóbarát a legtöbb fajta konvertáláshoz :)
    A PDF is konvertálható, csak kérdés, hogy mekkora idő és energia befektetéssel. Abban az esetben nem konvertálható könnyen, ha nem szöveget, hanem szkennelt oldalakat (képeket) tartalmaz. Ezt is lehet konvertálni, de az kicsit macerásabb, (OCR szoftver, kézi javítás, stb.) A folyó szöveget tartalmazó PDF-eket már jobban lehet konvertálni, de az eredmény nem garantálható, mert sok formázás lehet benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák