Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cydor02

    újonc

    válasz csendes #18541 üzenetére

    Kedves Csendes
    köszönöm a hozzászólást
    igen a frissítés még a forum olvasás elött megvolt, természetesen a legujabb verzio van rajta
    az sd kártya zsír új volt, először windowsal formáztam, aztán a pocket bookal. és usb-n másoltam rá könyveket, majd kártyaolvasóval is.
    a kártya 16 GB egyben van nincs particionálva.
    a fájlrendszer fat32 mint minden mobileszközön, a pocketbook hozta létre.
    szinkronizáláshoz a belso romon állítottam be mappát, de amugy a memoriakártyát nem venném ki belőle ha be lehetne kapcsolni az eszközt úgy hogy benne van (elöször üresen probáltam újonnan, majd üresen formázás után utána úgy hogy pakoltam rá könyveke. végül az mp3 lejátszóba raktam a kártyát és tettem fel rá zenéket is és 3 napon át használtam, szóval a kártya jó...
    láthatóra állítottam a rendszerfájlokat de a kártyán nincs SWUPDATE.BIN
    igen tudom mire elég a 8 GB, viszont rengeteg doksit kapok, amit jó lenne útközben elolvasni, és a legjobb megoldás rá a memoriakártya. pont ez volt az egyik legfontosabb szempont a készülék kiválasztásában a kindl-el szemben.
    Altatás alatt semmiképp sem veszem ki a memoriakártyát sőt azon kívül hogy másoljak rá doksikat szinte soha, (azt is csak akkor ha a dropbox vagy az email küldés nem megoldható).
    a probléma akkor keletkezik, ha benne van a memoriakártya és az automatikus kikapcsolás (időzített) után újra kézbeveszem és nem akar bekapcsolódni.

Új hozzászólás Aktív témák