Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LittleBiG007

    Topikgazda

    válasz farkas-j #16271 üzenetére

    Magyarul nem tud felolvasni. Egyébként lehet, hogy inkább érdemesebb lenne az idei modellekben gondolkodni, a Touch Lux 4 már kapható és a Touch HD 3-nak is jönnie kell hamarosan (ez utóbbi vízálló lesz).

    [ Szerkesztve ]

    Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

  • Helsing

    aktív tag

    válasz farkas-j #16271 üzenetére

    Szerintem PocketBook lesz a te embered. Amiket leírtál kb csak a PB gyúrta egybe. Viszont ha feladnál (illetve ő) ezt vagy azt, akkor bővülne a választék.

    Pl hangkimenet mire kell?
    A magyar kezelőfelület felesleges szerintem. Elég egyszerű szerkezetek. Idegen nyelven sem tart sokáig megjegyezni azt a pár dolgot amit néha állítgatni kell.
    A szövegfelolvasás biztos jó lehet, de én pl nem tudnék így élvezni egy könyvet. Magyar nyelvet szerintem nem támogatja egyik olvasó sem. De lehet, hogy tévedek.
    A formátumtámogatás sem annyira fontos. Inkább csak kényelmi funkciója van mivel két gombnyomással átkonvertálható olyan formátumba amit támogat az olvasó.

    Nem akarok belepofázni vagy ilyesmi, csak gondoltam megosztom a véleményem ami talán más megvilágításba helyezi a dolgokat. Vagy pedig nem. :)

    Nekem egyébként az inverz mód hiányzik a legjobban az olvasómból.

    Lapozógombja egyébként kb csak a PB-oknak van meg a drágább Kindle modelleknek (Voyage és Oasis). Meg egy-két gyengébb márkának. (Pl Alcor)

    A 6" amúgy nem olyan kicsi mint amilyennek tűnik. Lemértem pár könyvem hasznos felületét (szöveg, margó nélkül) és nem sokkal nagyobb mint 6". 6,5-7" körül mozogtak.
    Méretre szerintem a Kobo Aura H2O áll a legközelebb a könyvekhez a 6,8"-jával.

Új hozzászólás Aktív témák