Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helsing

    aktív tag

    válasz gyuszi78 #10205 üzenetére

    Arra én is kíváncsi lennék hogy mennyit fogyaszt alvás közben. Gondolom nagyon minimálisat. Én mindig kikapcsolom illetve be van állítva hogy egy óra tétlenség után kikapcsoljon.
    De ha csak a tabletemből indulok aki (azt nem szoktam soha kikapcsolni) az is olyan, hogy két hétig simán kibírja ha nem piszkálom. Szóval szerintem az alvás módtól biztos hogy nem kellene jelentősen merülnie az e-book olvasódnak.

    Tudnátok ajánlani pár jó könyvet? Olyat ami nem régebbi pár évesnél. Már kiolvastam egy rakás Stephen Kinget egymás után és valami új stílusban szeretném folytatni. Elég széles skálán mozog az érdeklődési köröm. Romantikus kivételével szinte bármit elolvasok. Legutóbbi ami nagyon tetszett az a Százéves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt volt.

    [ Szerkesztve ]

  • ZooLee

    őstag

    válasz gyuszi78 #10205 üzenetére

    legújabb firware van rajta,tegnap lecsekkoltam.Csak laptopról töltöttem idáig.Mondjuk nem volt beállítva hogy bizonyos idö után kikapcsoljon,csak altatásban volt sokszor napokig.Lehet hogy ezért merültígy le?Gondolom ott azért van valami fogyasztás a kikapcsolt állapothoz képest.Majd meglátjuk...

    Biztos, hogy nem normális, egy-két, androidos rendszert futtató készüléktől eltekintve hónapokban de legalábbis hetekben mérhető a készenléti ideje az e-könyv olvasóknak, akkor is, ha nincsenek kikapcsolva, csak altatva.
    Viszont több készüléknek van ilyen-olyan becsípődése a merüléssel kapcsolatban, valamelyik pl. (dokumentáltan) gyorsabban merül, amíg be nem regisztrálod. Szóval ha nyakadba kapod a netet, és keresgélsz, akkor lehet, hogy találsz róla infót.

    Szerk.: Meg is találtam, itt volt róla szó a témában. Itt a probléma és itt egy válasz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák