Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • protecher

    tag

    válasz Bonuslife #899 üzenetére

    oké... ha monk hoz keresel skill buildet aszem a legjobb helyen jársz..
    előlre szólok hogy a ma létező skill simulator sok helyen hibás...(kb semire nem jó)
    de penkov..te honan tudnál csinálni monk buildet ha szabad tudnom..? nah mind1..jah.. és amit számolgatál őrült nagy baromság..... már csak a kritikalok és a min max atack eltérések miat... + skileknél nem az számit leginkább hogy mekorát és meniyt sebez.. hanem pl hogy tesz e rá debufot .. menyi a cast time ja.. és coldown ja.. és hogy ezek csökenek e vagy nönek amikor a skiltt növeled.. stbstbstb-....
    monk build.. szeritnem most neked sporolni kell még a skil pontokal.. nem kell anyira sokmindenre teni.... inkább majd priest skileknél lesz sok.. oda kelenek a pontok leginkább.
    mint látahatóa képen nekem sak a cica van maxolva magicianál..

    a monknál.. a difus canont nem szabad 2 nél töbre teni neked se... mert nem emel csak 1 kis sebzést ha lvlt emelsz neki.. .semi mást...
    én nem tetem émg a casting accelat re...az 1 érdekes skill gyorsitja a party castolásást..
    és jó is.. de csak ha a skill lvl 5ön van... szóval ezt vagy maxra kell teni vagy sehogy..
    a detection 1 nagyon faszha skilünk.. de nem felététlen kell sokat teni rá...
    ezzel le tudod szedni az elenfél Mdefjét.. és ha ráteszed 1 láthatatlan karira.. akor az látható lesz..
    a barbarian és a béka leginkább pvp hez használatos.. ha nem akarsz esetleg mos t még sokat pvp zni .. akor ne.. vagy keveset kell rá teni
    heal ek közül az instatnt healt kell használni.. gyors.. és fasza :D a wide healt el kell feljteni 1 db ig

    a priestről is teszek 1 képet...ha részletesebb magyarázatra szorul akor a kérdéseket várom..

    Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

  • protecher

    tag

    válasz Bonuslife #903 üzenetére

    persze ...simán... de ha további kérdés van keress fel gamába..

    Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

Új hozzászólás Aktív témák