Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Multibit #37750 üzenetére

    Kár az XC3-ért, hogy csak FAT32-es HDD-t kezel, és ez bekorlátozza a tudását rögzítés és lejátszás terén is (4GB fájl méret korlát).

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • rioter

    csendes tag

    válasz Multibit #37750 üzenetére

    Szánom-bánom, tényleg nem olvastam vissza kivételesen. Olyan stb-t nem szeretnék, ami csak fat32-t kezel, pedig az ikertuneres xc3 jónak tűnne, de akkor még fűzögethetném is össze a fájlokat. Most visszaolvastam, és úgy kaptam az ötletet az amiko chd8270+-hez. Ha jól olvastam ez is .ts-be vesz fel, feltételezem, ha már ts, akkor minden felvevő által felvett anyag ugyanolyan jól vágható, nincs olyan, hogy x típus kódolt, vagy akármilyen más .ts-t hoz létre. Valamilyen szlovák leírást találtam róla, amit fordítózva úgy vettem ki, hogy kezeli az ntfs-t és fat32-t is. Valakinek van vele jó/rossz tapasztalata? Leginkább a felvétel terén kérdezem.

    Santosa: Nálam is van, hogy egyes csatornák eltűnnek néha pár napra, aztán visszajönnek (szerencsére azért elég ritkán. (A BBC nálam is eltűnt jelenleg). Régebben nálam előjött egy képhiba, amiért felhívtam a digit, ott közölték, hogy mivel saját stb-m van, így az bizony kiszállási díjas téma lesz, hacsak nem produkálja analógban is. Megnéztem, és jópár csatornán ott is hibás volt (bár nem ugyanúgy), fényképet készítettem nekik róla, hívtam őket, valahogy nem nagyon akarták meghallani, hogy analógon is produkálta, továbbra is erőltették a kiszállási díjat. Kijöttek a szerelők, meg sem nézték ezt, a tv jelhiba detektálására ránéztek, az adott egy alacsony értéket és már cserélték is az ő beltérijüket (barátságosan megnyugtattak, hogy természetesen ingyen, és mondták, hogy amikor kezd megdögleni a beltérijük, akkor elsőnek ezen a frekin kezd hibázni. Nálam is m3 és comedy (is) hülyéskedett).

Új hozzászólás Aktív témák