Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz D1Rect #1030 üzenetére

    1 fillért nem költöttem, most para55 kapujában 1500 alatt mozgok kicsivel... 1640 kellene a helikváriumhoz, vagy mi a retekhez :DDD

    érdekes ez, mert 1250 alatt kicsivel nagyon megfeneklett, majd azt elértem és hopp pár cuccal felpörgött 1400 fölé...

    nem tudok amúgy sokat játszani: reggel 5-6 körül kávé, cigi, 2x4 bounty meg az ibuprofén sanctum... nap közben sidequest meg shadow contract... (anydesk-el otthoni gépre bejelentkezve :D ...de néha nagyon lagzik) plusz 3 oldal besti... estefelé meg 3 kör 4fős rift, a shadow áldás-osztás és 1-2 random dungeon, ha bedob elém egyet, vagy meghívnak :)

    hiltet meg mire költöm? legend tárgy, gemek, ibuprofén key (már 300 fölött járok, pár nap és meglesz a 377) ...én elvagyok egyelőre a játékkal... viszont borultam nagyot én is para30-on, amikor átkapcsoltam hell2-re... inkább kifarmoltam az 1250 cp-t és azóta viszont kellemes :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák