Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McNamara

    Ármester

    válasz priti #773 üzenetére

    Azért aki szenved a játékban a mai napig annak csak gratulálni tudok....Lehet, hogy beültetném a macskámat a gép elé az is végig tudná vinni....

    Én pl vissza kaptam a játék árát. kb 450 óránál járok. Körülöttem lévő emberkéknek kivétel nélkül esett 100-150 euros cucc. Nekem 20 euro volt a legtöbb. Kicsit had sírjak már légyszíves. Ez a játék meg már csak apénzről szól bárki bármit mondd és erről a Blizzard tehet. Vagy létezik olyan itt aki 1000. kör után élvezi még act3-at??

  • flash-

    veterán

    válasz priti #773 üzenetére

    szerintem nem kell kiborulni,a játék szabályzata engedi az eladást nemde?
    akkor meg ne az legyen a hibás aki a szabályzatot betartva diablózik!
    Inkább azon kellene gondolkodni hogy érdemes e kiadni pénzt azért hogy jobb cuccokat vegyen az ember?száz körüli játékidővel össze lehet vásárolni,farmolni,találni olyan cuccokat amivel végig lehet vinni a diablot sóloban.Csapattal még ennyi idő sem kell!!

    Akinek nem sikerül ott mással van baj pl nem alkalmas ilyen játék játszására valami egészségügyi probléma miatt...legtöbbször nem a cucc a hibás hanem a játékos->az hogy nem tud kikerülni egy tüzgolyót vagy nincs annyi esze hogy lövés után elmeneküljön,stb...

    Persze megértem azt aki ezzel nem elégszik meg,én sem!De nem úgy oldom meg ezt a problémát hogy pénzért veszek cuccokat,hanem farmolok,végülis nem hátrány ha közben még a paragon szint is emelkedik..
    Ezek ellenére aki mégis vesz cuccokat pénzért,az meg nem hiszem hogy sopánkodik...annak vagy van pénze vagy megszállott,esetleg valami ott nincs rendben...

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

  • Gorneck

    titán

    válasz priti #773 üzenetére

    Én örülnék neki, ha írnál... :K

    (#768) flash-: Játszottál vele? Van ilyen karid? 103 előtt játszottál vele? Ha igen akkor nincs benne semmi meglepő, így a kérdésed kicsit felesleges. 104ben volt az első mikor blizz adott némi buffot a WDnek...de akkor is inkább az inf fokozat nerfje adott némi levegőt az egyedül közlekedő dokiknak. Pedig az egyik legváltozatossabb kaszt a játékban.
    Tankként meg szinte biztos nem állnék be baba mellé...max mögé. Iszony sok LOHval...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

  • Hun'reeth

    őstag

    válasz priti #773 üzenetére

    Nem értek veled egyet a droppot nem befolyásolhatja néhány ember, sőt párszáz sem. Rengetegen játszanak és esik ami esik, nem ők veszik el a droppot a másiktól.

    Abban ugyanakkor van valami, hogy itt sokan a már agyontápolt karijaikkal arról sírnak mennyire szétnerfelték a játékot és, hogy egy millás buildből simán végigtolnák az infernót.
    Hát lássuk!
    Tegyék le a szuper cuccaikat szánjanak rá 3 misit egy gearre (ah-ból öltözzenek fel belőle) és próbálják meg vele....nem fog menni akármilyen ügyesek is meg tapasztaltak is. Csak hát ugye ki akar visszafelé lépni?!

    ''Öregember nem gyorsvonat!''

  • mikromanus

    veterán

    válasz priti #773 üzenetére

    - senki nem lop dropot senkitől. Van valamennyi százalék esélyed Actonként, hogy essen iLvl 61, 62 és 63 item. Az, hogy neked rövid távon nem a rare lesz magas szintű, az egyrészt szerencse kérdése, másrészt az MF-től is függ. avgy csak olyan terepen játszol ahol kisebb a magas ilvl itemek aránya (Act 1 vagy 2). Attól, hogy én leölök egy nap mondjuk 100, vagy 500 elitet a te 10-20 darab elited semmivel se fog kevesebb vagy szarabb itemet dobni. NAgy átlagban kijönnek a meghirdetett/közzétett százalékok.
    - kihívás az kevés van. Itt arról van szó, hogy ha igazán jó a felszerelésed, akkor sokkaltöbb bénaságot elvisel a karaktered és az ellenfelek sokkal kevésbé veszélyesek vagy sokkal kevésbé állják a strapát. Nincs olyan nehézségi szint amihez kiemelkedő képességek kellenének. Olyan nehézség nincs amit jó felszereléssel se egyszerű teljesíteni. Erről van szó többé-kevésbé. Mondjuk én jól elvagyok a szörnyek széttrancsírozásával és a sárga itemek hajhászásával bármilyen gyengusok is :D
    - a talált tárgyak kereskedelméhez, vagy az AH-ban kutakodáshoz is kell erőforrás. Ez lehet idő, tapasztalat, információ. Az, hogy a megszerzett "jövedelmeddel" mit kezdesz az rajtad áll. Vagy beleölöd a karakteredbe, vagy kiveszed a játékból. Ez lehet Bnet balance, amivel gyakorlatilag ingyen szerezheted majd meg a következő játékokat, vagy paypal amit bármire felhasználhatsz. Mindkét esetben van olyan ember aki hajlandó pénzt áldozni azért, hogy könnyebben haladjon, vagy hogy ne kelljen időt rászánnia arra hogy erős karaktere legyen. Miért a "kocka user" a hibás aki kitermeli ezeket az itemeket?

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Bronco80

    aktív tag

    válasz priti #773 üzenetére

    Felejtsétek már el ezt a szabályozott dropot meg drop nerfet, meg hasonló összeesküvéseket. A drop 5 dologtól függ: SZERENCSE, játékidő, kill-speed, Act és magicfind (legkevésbe ez :) ).
    Én végigvittem a játékot 3 karakterrel mostanáig, de farmolgatok egyedül, haverokkal, mert szeretem a játékot és nem pénzért; találtam már néhány holmit ami jó pénzt hozott volna, de az RMAH-hoz mégsem nyúltam, de egy szót sem szólnék olyanokra akik használják.
    Inkább csak frusztrációt érzek a hozzászólásodból ami sajnálatos, mert egy játékról van szó nem többről, ha nem szórakoztat ne játsz vele.

Új hozzászólás Aktív témák