Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz CactuS #59906 üzenetére

    Egyenlőre semmi, ha csapatba csapatod érdemes egy alacsony CD-s supp monkot összetenni...pl ez, Inna nem kötelező...mehet helyette kraft és még lehet hozzá borns set is, hogy még kevesebb ideig legyé fannin kívül...

    A cuccokat gyűjtőgesd és ha meglesz mind2 set utána lehet elektromos vagy holy vagy akármilyen Monkon. A fire ág kicsit mostoha lett sztem...míg az LTK egy fos...

    Szal supp és várakozás...

    Gorneck#1239

  • ChME

    tag

    válasz CactuS #59906 üzenetére

    Ha follower monkot akarsz játszani, akkor az igazán kemény arcok talán STR CDR cuccokban tolják nem létező DPS-sel. Bár ha téged az motivál, hogy fejlődik a karaktered, akkor ez elég gyorsan kimaxolható zsákutcának tűnik.

    Ha esetleg valamivel ölni is szeretnél, ha épp nem támogat senki, akkor talán a Raiment of a Thousand Storms lehet opció, amihez a legjobb a lightning stackelése, de ettől még ugyanolyan papír maradsz T5-6 környékén.

    Azért tetszettek a Marauder és Vyr szettek, vagy inkább azok koncepciója, mert definiáltak egy játékstílust. Habár a Vyr esetében megkérdőjelezhető lenne, hogy ez a játékstílus a szett nélkül nem virult volna, azért érzésre a változatosságon a Marauder sokat segít. Talán egy picit ebbe az irányba megy el a Thousand Storms is, de ez a 'mindent megold a Dashing Strike helyetted, a többi majdnem mindegy mit raksz be' felállás annyira nem jön be. Egyelőre még csak a kipróbálására sem érzem a késztetést, így marad a monk kényszerpihenőn.

  • granini

    őstag

    válasz CactuS #59906 üzenetére

    Sasold meg az en monkom is, az is str-int-cdr cuccokban van, csak en nem bontottam meg (egyelore) az Inna szettet es igy nincs rajtam captain crimson, de van aughild + born + inna es igy is olyan 67% CDR-t hoztam ossze. 5 masodpercig nem vagyok Epifaniban. Azt tulelem a 30M tafneszbol.. DPS-em gyakorlatilag nincs. Azt a palm 'adja'. Az innaval szerencsem volt meg regebb ota gyujtogette moket, de amugy ez egy 1 nap alatt osszerakott build. Craft, skillek, gemmek, mehet is riftezni.

    Hosszabb tavon szolora (vagy ugy alt. dps-re) en is azt mondom hogy a fentebb emlitett monk szett es lightning ag lesz a jo. Azt nem mondom hogy konnyu osszeszedegetni mindent, de sok jo lgt cucc van. Sapi, thunder ov, WKL fegyo, Odyn, van valasztek. (Azt mar csak halkan mondom ha talalnek alapbol socket 3-as dexes Cindert akkor lehet nekem lenne pofam atrollolni rajta a fire bonuszt lightningra.. ;] nyilvan a sokadik cindernel.. amiert mar ugy nem kar..)

    Zan: megtalaltad mar a kukridat..? :DDD

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák