Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz buherka #19594 üzenetére

    30k HP egy DH-nak kevés. Egy barbár persze, hogy elrohangál ennyivel is, mert alapból 30%-kal kevesebb DMG-t kap be. Szóval egy olyan ütés ami egy barbár HP-jának 2/3-át veszi le, az egy DH-nak már sok. A craftok miatt 40k alá esett a HP-m és újra olyan mobok ütnek le egy ütéssel, amiket eddig kibírtam :O

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • mephi666

    nagyúr

    válasz buherka #19594 üzenetére

    hát ránézésre nekem filléres a dh-m a tiedhez képest :DDD überek meg mp4en még mennek szólóban, fölötte nem próbáltam (kula+sb páros a legrosszabb nekem, többit röhögve elintézem) nekem is ott van az 56k hp, de a resi csak olyan 350körül... halni nem szokásom, csak ritkán, viszont a dexem 500-al több a tiednél... annyi a probléma, hogy ez még mindig csak +5%dodge, ami vagy bejön, vagy nem (ha bejön, akkor viszont teljes kitérés a sebzés elől)

    barbim egész öltözéke nem került annyiba, mint a tiednél jóval csóróbb nati gyűrűm, vagy a witchingem, viszont 35k hp-vel, félkézzel megy mp4 über :B

    igen, lehetne még csiszolni rajta bőven :K chc főleg, nagyobb manti, nagyobb nati gyűrű/csizma, új kesztyű... (sitykában+gyűrűben azért csak az a fika van, mert a nagyobb köveim elkevertem valahol :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz buherka #19594 üzenetére

    "MP8-on mind a három übert lehozom egyedül"
    MPL8on egyedül megölöd az übereket :F

  • mikromanus

    veterán

    válasz buherka #19594 üzenetére

    A tank DH-mon is kb 30k life szokott lenni, de az tesco gazdaságos kiszerelés. Nem igazán szokott az halni. Ha csökken a life, akkor benyomja a szúnyog skillt és szaladhat aknára a sok reflectes bátran. Mondjuk kb 50k-val kevesebb lehet az unbuffed DPS a te karakteredhez képest, így csak MP5-ig van élrtelme bohóckodni vele. Addig viszont nagyon troll. Igazi fan build. Gránát-akna-senty kombóval harcol az arcvonalban. Vagy inkább épp kartávolságon kívül az arcvonaltól. ;]
    Valamennyi extra armor és resist azért hasznos. Mondjuk épp valaki meg is szólt ezért. Azt mondta rám, hogy ennyi reist max MP8-10 körül kellhet. Hm. Paranoia build? :D
    Kb olyan szinten lehet a karaktered, mint a barbim, csak picit költségesebbek a cuccai. Ezen a szinten a "kicsit" százmillákban mérhető. Vagy fölélőttem a befektetéseidet?

    Barbi: magas MP-n csak a passzív van, meg esetleg rend. Ez mindent fog. Alacsony szinten övön van csak 3% life leach, mert ott kényelmi skillként fury töltő passzívot használok. Ennyi elég mindenre. 3% leach meg minden karakterrel összeszedhető.
    Felszerelésből van 0% ll, 0 LoH és 255 life regen (megkerülhetetlen VW-n). Nem értem mi ez a life para. Na jó, rövidéltű kasztoknál még megértem, de 50-60k? :DD

    (#19596)
    Ha barbárral 40k+ HP kell, akkor nem hatékony farmoló nehézségen mész, vagy csak simán elsunnyogtad a kötelező minimum armor és resist mennyiséget. Önmagában a life kevés a túléléshez. 30k-nál nem kell több. Esetleg überezéshez Mp7 és afelett hasznos lehet, de ott se feltétlen kell több ha armor-allres kombóban jól tartod magad. MP10-en soloban kulle-siegebreaker ellen viszont már nem elég amim van. :Y

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák