Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Sirandrish #15145 üzenetére

    Csak arra próbáltam célozni, hogy farm és farm között is van különbség (pl a kettőnk általi, a játékba belelölt időmennyiség szemléltetheti is ezt akár :D ).
    Természetesen én is örülök ha esik valami, de a végcél nem egy ipari farm-robot(legalábbis nekem), sokkal inkább egy mpl10 kompatibilis wiza (ami biza' még ezzel a gearrel is bőven nyújt kihívást), ami a majdani duel/pvp-ben is izgalmas, érdekes csatákkal kecsegtet.
    Abban viszont igazad van, hogy ehhez a gearhez is kellett az idő és energiaráfordítás, csak nekem van egy ilyen hülye fixációm, hogy mellette még élvezni is szeretném ezt, hisz nálam a szabadidőm kultúrált eltöltésére alkalmas alternatíva ez a játék.
    Ezzel meg is magyaráztam a teleport/mov kérdéskört, hisz én multiban szinte kivétel nélkül dúrva, a kari határait feszegető szituációkban nyomom, ugyanez soloban is, így nem feltétlen a másik utólérése a fő szempont, sőt rendesen leragad a nép egy-egy pack-nál, de szerintem ez így is van jól, szerinted meg amúgy és nincs is ezzel baj, csak arra kérlek hogy lásd meg, van azért a farm-hatékonyságon túl is élet :DDD .
    Mpl8 default (pihenten meg gyűröm 9-10-et), de pl. a múltkor végigszaladtam mpl1-en A3-on, hogy meglegyen az 1 óra alatti acsi, máskor meg runoltam mpl3-on, próbaképp, hát azt hittem leesek a székről unalmamban, ez így nekem nem a szórakozás kategória.
    De jah, én ilyen hülye vagyok, hogy pl soloban is benthagyom a bossokat, időnként újra végigtolom az egész kampányt stb., mind-mind a hatékonyságot rontja, ámbár a fun-faktort növeli (szerintem :D ).

    szerk: félreértetem, a mov%-ot én a bossfight taktikai részeként értelmeztem, így ajánlottam helyette a teleportot, mint alternatívát, közlekedésre valóban problémás...(pedig nálam 13s a cd, de ugye cm nem dolgozik futás közben).

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák