Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Csokishurka #111681 üzenetére

    kockával lehet sokmindent csinálni, amit külön oldalakon ír... ezeken kívül (amiről tudok) 2 cuccot magában bele lehet dobni és törni: puzzle ring -> vault-hoz nyit kaput (ancient ring ancient vaulthoz, ami elég betyár: tömve goblinnal... garantáltan térdig fogsz állni a legendben, ha végigmégy rajta t16-on... érdemes tartalékolni ezeket a gyűrűket későbbre) bovine bardiche pedig egy 2kezes bárd -> bocipályához nyit kaput (ebből nincs ancient változat)

    enyém most így fest ...szegény még elég csóró: hiányzik csomó ancient cucc meg egy ramaladni is... (t16/gr75 a kényelmes neki: azt szeretem, ha 5-6perc alatt lazán, halál nélkül lepörög a rift... nincsenek nagy vágyaim, hogy pl gr120 fölé menjek)

    (pár cuccon lehetne most is kicsit pörgetni a statokat, de simára nem akarok többet áldozni... gyűjtöm inkább a legendet mindent slotba)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Csokishurka #111681 üzenetére

    Ha még ennyire gyengén állsz setekkel:

    Van egy legendary gem (neve: LEGACY OF DREAMS), ha azt betennéd és lecserélnél egy Immortal King setet másra (hogy ne legyen aktív set bonusod), akkor abból elég jó sebzést tudnál rögtönözni magadnak. Annak a gemnek a lényege hogy csak akkor működik amikor nincs aktív setbonusod és minden egyes legendary megnöveli a sebzésed és a túlélésed. Persze lvl 1-es gem nem olyan erős, de már az is sokat dobna szerintem a mostani állapotodhoz képest, amíg nem találsz értelmes setbonust. Értelmes alatt azt értem, hogy olyan setbonust ami sebzést is növel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák