Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz granini #41597 üzenetére

    Erre én csak annyit mondanék hogy ha egy játékban magamat kell megerőszakolnom ahhoz hogy kihívást találjak benne az már régen rossz.
    Ennyi erővel menjek fegyver nélkül?
    Ez szerintem botorság..

    Kb az acsikat is ide tudnám sorolni..van bennük 1-2 vicces, de kihívás egyikbe sincs.
    Vagyis van, de nem a nehézséget hanem a türelmedet illetően.
    De most komolyan..legyen 10 60as karaktered és mindegyikből 2? Mi ez ha nem undorító időhúzás?
    El lehet velük lenni, nem azt mondom mert 2-3 napig engem is lekötöttek, de jutalmat kap a játékos azért hogy ugyanazokat a területeket 15000szer bejárva megszerezzen egy acsit?
    Lóf*szt kap meg estifényt..
    Tényleg veszett nehéz lett volna úgy megcsinálni mondjuk hogy az acsik 90%áért kaptál volna mittomén egy winget ami nem ad semmit, 95%nál egy olyat ami ad 20at minden mainstathoz és a legörültebbek akik 100%ra kipörgetik, azok meg kapnak egyet ami 50et ad mindenhez meg 50 all resit.
    Bonyolult? Már miért lenne az! De le se sz*rnak sajnálatos módon.

    Szóval a témára visszakanyarodva..ne nekem kelljen már sz*patnom saját magamat ahhoz hogy kihívást találjak.
    Ne nerfeljék ronggyá a saját játékukat és lesz benne kihívás..de most a játék kb úgy néz ki hogy legyen némi LS-ed aztán DPS, DPS hátán.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák