Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz #65675776 #14506 üzenetére

    Változatlan jó leírva mégis előfordul a hiba fhd-s gépeknél.
    A winnek sem kellene soha fagynia mégis előfordul... itt jön az elmélet, hogy mi lenne jó és a valóság. Legutóbb amikor a 16-os kártyáimat vettem a class 10-es talán 100-200 forinttal került többe mint a class 6-os szóval nem egy hatalmas összeg aminél bármi is indokolná, hogy valaki ne a gyorsabbat vegye meg. Az pedig a dolog másik oldala, hogy ezeket a képeket-videókat a gépre is fel szeretné vinni az emberek többsége ott pedig ismét nem árt ha fürgébb egy gép.
    Összefoglalva: aki újat vesz az szerintem megveheti a jobbat is, akinek pl egy régi kártyája van az pedig kipróbálhatja azt is akár fhd-s felvételhez is.

    Nekem pl a sandisk ultra is jó volt ami pedig csak class4-es neve ellenére. Ellenben olvastam olyat akinek a class6 sem volt tökéletes...

    Felvétel hossza: nekem 29 percet rögzít egyben, a telefonom meg ameddig a 16-os kártya abban is bírja :).

    Codec: na ez egy külön műfaj, filmeknél is néha megnézek párat ami akár 20-30 giga, hogy az fhd tv-n szépen mutasson, és amit kapok egy szemcsés túlzottan élénk vacak ami kb egy bdrip szintjén van. Néha pedig egy 8-9 gigás is nagyon szép tud lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák