Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz Salex1 #132430 üzenetére

    Nem hallottam eddig erről, az árukeresőn meg 65.000-től indulnak. A tied akkor nem drága :) Ezt olvastam [link] és az jött le, hogy ez olyan radiátor, ami sűrűn bordázott meg valamitől elmarad a kondenzáció keletkezése. Gondolom anyaghasználat változott, vagy a hűtés/fűtés receptje is?
    Mióta látom a processzorhűtő bordákat, azóta én sem értem, miért nem sokkal több a hőleadó felület a radiátorokon?
    Amúgy ha én kondenzvizet el tudnám vezetni és a régi radiátorokkal próbálkoznék, amik kisebb hőleadással működnek, de - fűtésre - működnek, akkor már csak egy szivattyú kell a kútvízhez meg ugyanannyi vizet el is kell vezetni? Az azért elég sok, nincs az a növényzet, sem kipusztult talaj, ami bírná az egész napos locsolást, mindegy, hogy slagból jön vagy radiátor kimenetéről egy másik slagból. :DDD

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák