Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz BoneDragon #4096 üzenetére

    Eldöntöttem, én nem veszem meg a játékot. Majd csak ha végre játszható lesz.... Nem fut el a 2GB-os 660 GT-men egy AMD Barton procival, szégyen az is, hogy ilyen sok (70GB) helyet foglal. Gyenge a felhozatal: csak 3 fajta karakter háttértörténettel indulhatok el? Elég gagyi. Ekkora város csak? 5 perc alatt bejárom. Felfelé terjeszkednek? Micsoda? Létrával mászunk fel vagy mi? Ne má, hogy nem szállhatok fel egy buszra (BKV) és még csak nem is vezethetem. Nem üthetek el néhány járókelőt, rendőrt? Pff.. Szerintem Palira vesznek minket ezzel a mini várossal is, még a Fallout 4-ben lévő Gyémántváros is nagyobb. Szerintem csak parasztvakítás az a sok városrész, felhőkarcoló. Mi az hogy nem rombolható porig az egész város atommal? Ennyi lett a rombolhatóság ígéretéből? Grafika. Hát egyből látszik, hogy max. PS3 szintű. Ennyit dolgozni ezért, háát... Lefogadom, hogy amilyen gyenge cég a CDPR (Lengyel ráadásul), ugyanilyen gyenge lesz a játék is. Tele bugokkal. Majd 19 ezer forintért? Megőrültek ezek..... Ja, nincs magyar szinkron? :Y Talán letőtöm, ha fizetnek érte....
    :))

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák