Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Ma is elaludtam VOLNA,ha anyum nem hív fel reggel :R

    Így beértem időben 1x a héten :W Teganp este megint 1edül voltam amitől már rendesen herótom van,de ha minden igaz ma jön fel anyum és nem kell magammal beszélgetnem :P

    Haladunk már 2-en is érdeklődnek a WOW account iránt,remélem 20 körül elviszik,mivel jó lenne még 1 kis pénz karácsony előtt és így vissza tudnám tenni azt a pénzt amit nagy vásárlási lázamban ''elszórtam''. Na majd kiderül,hogy mit hoz a jövő,mindenesetre jövő héten felhozom a WOW-ot hátha sikerül eladni.

    Ma is a semmittevés lesz az úr.Utálom ezt a folyamatos semmittevést munka címén,szivem szerint bemennék a főnökhöz,lecseszném az asztalra a tel számom és mondanám,hogy hívjon fel ha kell valamit csinálni,mert addig haza megyek és kifestem a szobám.

    Tegnap kalandos utam volt hazafele,mert a 2es metró vonalán valami vénembert ledarált a metró így körbe mentem,de legalább kevesebbet ültem egyedül az albiba.Este megnéztem a 2 korházas sorozatot(Vészhelyzet+Grace Klinika). Jó volt 1 kis kikapcsolódás a hétköznapból,de nézzük a jó oldalát,már hét közepe van és ha minden igaz hétvégén kapok egy pár új progit meg filmet,tehát le fogom kötni magam.A 2 ünnep közötti szabim sincs már veszélyben(egyenlőre),mivel az addigra szánt menót az ígéretek szerint sikerült előbbre hozni.(Lekopogom:KOPP-kopp-KOPP).

    Mindjárt itt a karácsony is,de a hangulatom közel sem karácsonyi.Megjöhetne a hó idén karácsonyra az biztos sokat dobna a dolgon. Nem is tudom mikor volt utójára olyan ''igazi'' karácsonyom. Jónak mondható szilveszterem meg már legalább 5-6 éve nem volt. De ennek ellenére továbbra sem vonz,hogy elmenjek és leigyam magam. Asszem idén is inkább az otthon szilveszterezést választom. Alkohol és mások nélkül :W Szánalmas!!!

    Még az időjárás is pártol ebben a hülye hangulatban.Legalább sütne a nap vagy szakadna a hó bánom is én ,de ez a szürkeség ezzel a félkabátos idővel kikészít. Ehhez az is hozzájárul pl,hogy ma is mikor reggel melóba jöttem a buszon láttam egy 16-18 körüli fiatal párt a srác kb egy belzebub a csaj meg olyan szép volt,hogy csak néztem. Ilyen nőkből van hiány akik képesek a küllem mögé nézni. Az a rossz az egészben,hogy egyre jobban torzul a világ és én meg nem kellek senkienk :O Lehet orvoshoz kéne fordulnom,mert az önsanyargatás betegség :(((

    Alág várom a szebb napokat,mind meteorológiai,mind lelki értelemben.
    Back to PH!

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák