Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Shatterstar #420 üzenetére

    Az opcionális függőség azt jelenti, hogyha neked kell valamiért, akkor telepítsd fel, de fölöslegesen nem fogja feltenni. Amit írt, az akkor kell, ha nVidia videókártyád van és szeretnél HW gyorsítást vele flash alatt.

    A HDSentinel Linuxos verziója ingyenes. [link] Letöltöd, kicsomagolod és futtatod a terminálban az ott leírtak szerint.

    A memtest86+ eredetileg pl. pendrivera kitehető cucc, amiről bebootol a gép és nézi a ramot. Viszont fellelhető a CCR-ben is, csak simán ccr memtest86+ paranccsal felmegy. Azt nem tudom így milyen formában fog települni, majd én is kipróbálom ezt.

    Amit írtam pacmant és ccr-t, azok mind terminálos parancsok. Amit szeretnél feltenni, azt keresd meg a chakra oldalán: [link], írd be a keresés mezőbe, ha a pacman területén nem találja meg, akkor nyomd meg a search in ccr gombot. A comic book olvasót is így találtam, rákerestem a comic szóra.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák