Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9162 üzenetére

    Én is tudom, hogy az OD bekapcsolásával tuning-módba lépek, és hogy ez mit jelent, de attól a tuning-mód bekapcsolása még nem tuning.

    Tehát ha a szobaventilátorod csak néha lassul be, amúgy hűt rendesen, akkor stabilan működik? :N

    Éppen azt mondom, hogy a komplexitás miatt több idő kéne egy hardver/szoftver kiadására, nem pedig hónapról hónapra szívatni jelen esetben a VGA-tulajdonosokat. Nyilván akkor kisebb lenne a profit, de nagyobb a vásárlók elégedettsége, amiből is világosan látszik, mennyire vagyunk fontosak a hardver/szoftvergyártóknak a marketing-lózungok ellenére.
    Ha emléxel még, HD3870-nel volt pl. az, hogy a megjelenése után 7 hónappal adtak ki olyan meghajtót, amelytől 15-20%-kal gyorsult a kari MINDENBEN (ennyit a fene nagy törekvésről a felhasználók támogatását illetően), pár hónap múlva meg itt volt az utódja, és kezdődhetett az egész elölről.

    Lord Vader: Hát, az "átlagos hely" sajna pont nem az, ahol szükség lenne a zökkenőmentes működésére, ott tényleg magas az FPS-szám. Én 1680x1050-ben játszom. Amúgy elég gázos (és bugos, még patchelve is) a játék, és a legundorítóbb az, hogy a szörnyek még 30-40FPS-szel is fél méterenként teleportálnak előre (aztán találd el őket) a lá STALKER, a folyamatos mozgásról nem is hallottak a programozók. Szóval ilyen esetben hiába a magas FPS is.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák