Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fridaycs

    tag

    válasz cyberdog #41 üzenetére

    :DDD
    Hát ezt sokadjára olvasva sem bírom értelmezni. :DDD
    Illetve nagyon viccesen.
    Az elhsznált tintának lenne tartálya?

    mod:

    hiszen az a papír! Szal majdnem tele van nyomtatva a papír, ezért üres lapot kell beletenni majd megnyomni a gombot.:D


    [Szerkesztve]

    na mire átszerkesztettem már válaszoltak is


    [Szerkesztve]

    ''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

  • Dave1000

    csendes tag

    válasz cyberdog #41 üzenetére

    Canon ip 4000 szervíz és reset mód! Legyen a nyomtató kikapcsolva! Tartsd benyomva az ujrakezdés gombot (felső hosszúkás) és közben nyomd meg a power gombot és tarsd benyomva! Most attól függően hogy hányszor nyomod meg az ujrakezdés gombot, változnak a szervíz módók! Ha kétszer akkor kinyomtatja hogy eddig mennyi patront cseréltél, mennyi oldalt, és labelt, nyomtattál! Töbször probálkoztam mire sikerült! A lényeg hogy minden probálkozás után kapcsold ki! A reset módhóz aszem 5x kell megnyomni, de én végig probáltam 2x 3x 4x is! Nekem is azt írta ki hogy az elhasznált tinta tároló majdnem megtelt, de most jó!

  • elba53

    csendes tag

    válasz cyberdog #41 üzenetére

    Szia!
    Nekem egy i250-es nyomtatóm van,de a technikai rész hasonló.Bizony van benne tinta
    tartály! A megnevezés megtévesztő,nem tartály,hanem egy filc szerű anyag,olyan fél
    tenyérnyi,és nem az amit jobb kézről alul látsz! Az csak egy előtartály, ahova fejtisztításkor
    kerül a festék, és onnan a csöveken keresztül elszippantja a főtartályba. Ehhez,hogy hozzá
    férj az egész gépet szét kell szedni,mert a laptovábbító szerkezet alatt , úgymond a padlón
    található! Nagyon sokág mostam meleg vízbe, érdemes gumikesztyűt használni,utána radiátoron kiszárítani,legalább fél nap. Utána mindent visszaszerelni,egy jó tanács az előtartáy rugóinak beakasztásához:köss cérnát a rugókra és ezzel már helyére tudod akasztani,utána vágd le kisollóval.Még egy dologra kell figyelni,legalább is az én gépemnél
    egyetlen csavar van , ami metrikus menetű, a többi magas emelkedésű un.műanyag csavar.
    A metrikus bal oldalról rögzíti a nyákot-panelt.Ki ,hogy ismeri.Minden máshova műanyag csavar kerül,mind egyforma.A fejet kimostam,ahogy írják mások,sőt ovastam olyan megol-
    dásról is , hogy desztillált víz+ecet, a vízkő ellen,kipróbáltam,tök tiszta a fej!De a kezdeti
    jó működés megszünt, és csíkosak a képek,tud erre valaki magyarázatot!?Új patronok,
    a fej tiszta, mégis csíkos!A szöveget jól nyomja!
    Üdv:Balázs

Új hozzászólás Aktív témák