Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz regener #3387 üzenetére

    Én is szoktam,ha van idő,meg jól állunk,de az M4 pontosságra van kigyúrva,ha jó a táv+rálátás+ping,akkor 1 tár max az UAV is.De sokszor van,hogy rossz végén vagyunk a cuminak,és senki nem törődik a légi dolgokkal,akkor nem fér bele,ígyis elárulja magát az ember a lövöldözéssel.Egyébként azt se tudom,mennyit ér,mintha nem láttam volna pontkiírást(HC),nem tudom,megéri-e.Nagyon nem dobott meg 4-5 personal kilövése,azt észrevettem,még beáldozott halál nélkül se.Annyira meg végképp nemigen jó,hogy raksit vigyek emiatt,már a BO4-ben is a végén Titan MKII-vel toltam,dupla FMJ-vel,azzal szépen olvadt minden cucc+az emberek is,inkább vittem shotit.Pedig az első goldom a rakétavető volt...itt már neki se nagyon állok azt tolni,mert egyszerűen nem kell.Ígyse lövi senki semmivel a cuccokat...
    Egyébként a personal vadászat,stb.arra is jó,hogy az ember megnyugodjon ragequit helyett :DDDNéha iszonyat a spawn,ma is voltak durva körök,kaptam is,de adtam is ilyet,mikor már minden ponton van valaki,és agyaggalamblövészet.

    Más: Az mitől lehet,hogy ki van szürkítve a daily mission,és nem is tudok választani?A többlépcsős feladatot tudom csinálni,amiket ki is lehet válogatni,viszont pl.napi küldi 20 headshot,úgy jött be,hogy már megvolt belőle 10,de nem számolt többet... :F

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák