Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ponti_ak #1 üzenetére

    Üdv, népek!

    Ebben a topikban lehet jelentkezni a hamarosan megtartandó Bu-DAP-esti találkozóra.

    A találka lényege, hogy...
    1. Jól érezzük magunkat !

    Ez a legfőbb alapelv ! Aki ezt nem tudja vállalni, az inkább ne jöjjön..

    2. Megismerjük egymás hordozható danolóját mp3-tól mp6-ig.
    Lehet a kedvenced Meizu, iPod, Trekstor vagy Cowon, iRiver, Samsung, Sony vagy Philips, Telstar vagy Sandisk, ez mindegy.
    Jöhet mindenki, aki érdeklődik a digitális hangtechnika és a hordozható zenelejátszók = Digital Audio Player-ek iránt.
    Sőt! Az is velünk tarthat, aki (még) nem /rendszeres/ DAP-használó, de szeretne azzá válni, és/vagy pl. a(z élete) párja miatt kénytelen 'elszenvedni' a kütyü-vonzalmat (édes-hármas.. :DDD), stb... Majd 'megfertőzzük', jól. De ha nem, az se baj. :)

    3. Mint tudjuk, egy jó DAP mit sem ér megfelelő "füles" nélkül..
    Ezútal NEM a Micimackóból!... ezért a hallószerveinket naponta stimuláló hangkeltőket se hagyjátok otthon. Arról nem beszélve, hogy a nézegetés mellett hallgatni (1. arany.. :D 2.) még jobb ezeket a miniatűr-, vagy éppen nagyobbacska (pl a 'féltégla, őskövület' X5, igaz, vili..? :D stb..) technikai csodákat.

    4. Ismerkedés, beszélgetés, és megintcsak jó hangulat!

    További pontos részletek, szabályok nemsokára, addig is:

    A) Jelentkezzetek bátran, igyekszünk mindenkire tekintettel lenni
    (Szinte biztos hogy nem fog 100%-ig sikerülni, de törekszünk rá!!)

    Jelentkezés módja: írj ide, ebbe a topikba

    Az összejövetel pontos helyének kiértesítése: a résztvevőknek privát ph! üzenetben MAJD, ha kitaláltuk, mikor/hol legyen pontosan... Szerintem. Nem titkos, és nem vagyok paranoid, de azért ez mégiscsak egy zárt közösség, stb..

    B) Bármilyen budapesti belvárosi lokálra vonatkozó információt szívesen fogadok/dunk!
    Előnyben részesített hely(ek), amelyek kb. ilyen kondíciókkal bír(nak):
    - hangulatos, nem füstös, 6-8 fős asztalokkal,
    - viszonylag nyugis, ahol lehet normálisan beszélgetni (is),
    - meg persze lehet inni sört / (forralt) bort / teát, ki-mit,
    - mindezt megfizethető áron... ..öö..neeem, a Gresham Palota NEM az..! :DDD

    Az sem árt, ha nem 'néznek ki' minket a DAP-kockulás miatt.
    Én kb. csak a Szilvakék Paradocsom nevű helyet tudom javasolni a belváros környékén, de pl. a Gödör is ott van, csak azt nem ismerem. Meg még vagy 3 éve voltam egy Dózsa Gy. úti Don Pepében Ph! talin, az is tök jó volt, csak a hely egy kicsit kiesik, nem belvárosi..

    Időpont: jövő(ben valamelyik) kedd este 6-tól, pl ?? :F

    Írjatok, gyertek. Addig is jó zenézést,
    Sziasztok: ponti

    [ Módosította: Thrawn ]

Új hozzászólás Aktív témák