Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    válasz TitiRii #59 üzenetére

    Fejtsd ki kicsit részletesebben ezt az Internet szolgáltatós dolgot...
    Van erről tapasztalatod? Mennyi pénz kell hozzá? Lehet kicsiben is kezdeni? Vagy ez rögtön nagy befektetést igényel, aztán vagy megy, vagy nem?
    Mivel itt mindenki szolgáltatásról beszél, lehet, hogy ilyenben is kell gondolkodni...
    Más: amikor kézművességre gondoltam, nem pontosan ajándéktárgyakra gondoltam csak... Ez csak egy példa volt. De mittomén, lehetne pl. ''tányérgyártó üzem'', az talán már jobban megy. Vagy más: téglagyártó üzem? (a ''téglagyár'' szó kicsit nagy lenne: nem lehet ezt viszonylag kis tételekben csinálni, indulásnak?)
    Én olyasmire gondoltam, ami szinte fogyóeszköz. Ilyennek az előállításában. A kenyér lenne a legjobb, de az kilőve (előbb már írtam). Vagy mondom: építési anyagok előállítása is lehet (mostanában, főleg talán vidéken) ''fogyóeszköz'', mint tégla, vagy műanyagcsövek, mittomén, hungarocel (nem tudom, hogy gyártják)...
    Ha valakinek ilyennel kapcsolatban van tapasztalata... Vagy más ötlete. De mondom: ezek nem olyan dolgok, hogy várnod kell, hogy jön-e be vendég stb., hanem az ilyen mindig kell, és szállíthatod is, így még jobb lehet. (Na most megasszontam! :D )

    Mindig az X jelöli a pontot...

Új hozzászólás Aktív témák