Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bul07 #15596 üzenetére

    Most komolyan az a bajod, hogy túl könnyen ki tudod bombázni az AA-t? :DDD Ember, nem hogy örülnél neki inkább, hogy erősebbek lettek a repülők és tudsz „aratni”. De ez persze mindig szemszög kérdése, de olyat, aki az végett panaszkodott volna, hogy túl könnyen leszedi az ellenfeleket, még nem láttam. :D

    Én tényleg nem értem, hogy még miért játszol ezzel a játékkal? Követem a topikot és olvasom a hozzászólásaid, de mindig csak ekézed a játékot és mégis játszol vele, nagyon unalmas már.

    A játék meg sosem lesz tökéletesen balanszolva, olyan nem létezik. Próbáld meg elfogadni ahogy van és alkalmazkodj te a játékhoz, vagy ha nem tetszik, akkor gyere vissza Battlefield 1-re vagy régebbi Battlefieldekre. De ennek, hogy itt folyton panaszkodsz meg minden, semmi értelme. Nekem sem tetszik a játék annyira, de nem öntöm tele a topikot folyamatosan azzal, hogy milyen szar(max néha csak utalásokat teszek rá, hogy nekem nem tetszik).

    Inkább tedd félre kicsit a játékot néhány hétre és lazításképp gyere vissza valamelyik régebbi Battlefieldre.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák