Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz eugabesz #24795 üzenetére

    Köszi szépen mindannyiunk nevében! :C :R Regisztrálni akartam az oldalra, de valamiért nem enged :F Remélem hatásos lesz az emiled. Jó az a szeró, gyakran szoktunk ott játszani és nem volt sosem probléma két hónappal ezelőttig. Nem tudtam, hogy milyen szabályok vonatkoznak a ranked serverekre, pedig anno én csináltam a FairPHlayKlub-ot. Most egy kicsit felhomályosítottatok. :)

    Illusion1010: ebben az a pláne, hogy ő szoktatott rá. :DDD Autós játékokat kedveltem és Age Of Empires-t toltuk haverokkal. Csak a koleszban játszottunk anno CS 1.3-at, de annyira nem kötött le. Barátnőm rákapott a BF-re, singleben nyomta. Láttuk egy újságban, hogy le van akciózva és megvettem neki meglepetés gyanánt. Persze amikor az ember az egyjátékos mód után belecsöppen a tutiba a pro gémerek közé, akkor nem sok sikerélménye van, de szép lassan felfejlődött. Néztem hogy játszik és gondoltam ezt nem hagyhatom annyiban. Most próbálom átszoktatni BC2-re, mert 2142-ben már alig van server (42-45). Ha egy kicsit megtetszik neki, akkor kap beruházunk egy új gépre, hogy neki is legyen saját accountja. Talán hamarosan ti is találkoztok vele a harcmezőkön (*818* Giina). ;]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák