Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Cybertrone #29676 üzenetére

    Az egy dolog,hogy a kollega másképp is előadhatná problémáját, de Te is magadba szállhatnál végre. Neked és még sok más embernek nincs vele problémája. Oké, de ez nem vígasztalja a többi gamer-t, akinek baszakxik a játék. Engem is sűrűn ledobál a 2. patch óta mindenféle hülye hibaüzenettel (PB kidob No pocket flow hibával, sima kicked from server, Disconnected form EA online),és nem nagyon vígasztal,hogy Nálad jól megy. A kiadáskor + az akkor felrakott javítással minden flottul ment,semmi ilyesmi hibát nem kaptam, mégsem írkáltam tele a fórumot, irritálván azokat,akiknek instabil a cucc.
    Itt is , meg a GTX 570/580 topicban is folyton előadod,hogy nálad minden milyen faxán fut és hogy buli az élet. Most ha a Te stílusodban írkálnék odaírhatnám mindenhova, hogy KI A PÉNISZT ÉRDEKEL ???
    De nem mondom, mert legfeljebb átugrom a hsz-ed. Csóri user-nek tele a töke, mert több bosszúságot okoz neki a játék,mint örömet. Nem kell egyből leoltani (pontosabban másképp is meg lehet neki mondani, hogy nézzen szét jobban,hátha van megoldás a problémájára).
    Gyanítom sok haszna nincs a mondandómnak,de már muszály volt reagálnom a szövegedre.
    Áve

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Aktív témák