Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj.darth

    tag

    válasz GameOver #11265 üzenetére

    öcsém,ezt mire elolvasom,3 évbe fog telni..... :DDD :DDD :DD

    }{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

  • gabipaci

    addikt

    válasz GameOver #11265 üzenetére

    Atya Úr Isten!
    Nagyon szép, részletes, hosszú hozzászólás, gratulálok érte:R
    Kár hogy semmi értelme :(
    Kenny barátod kezdte megint a vitát hogy leBC-zték Fonákék.
    KisFonák csak próbálta megvédeni a becsületüket.
    Aminek ugyancsak nem volt semmi értelme, pont egy "olyan" ember ellen mentegetőzni, főleg úgy hogy a látottak szerint nem is volt a vádnak alapja.
    Kár lenne a két párost egy lapon említeni.
    A két Fonákkal már mentem helivel, és mindkettővel értünk el szép eredményeket.
    KisFonák mikor először vitt (úgy hogy nem kellett Neki könyörögni, hanem szólt hogy szálljak be!!) kb30 tv-raksiból 29 talált! FonákBL-nek én szoktam vezetni, és semmi panasza nem volt eddig, mondjuk nem is idegbeteg típus, mint egyesek. Persze voltak rosszabb körök is, vagy amikor merőlegesen csapódtunk a földbe, fejjel lefele, de csak jót röhögtünk.

    Veled sajna nem sikerült még játszanom, mert mindíg a nyakadon van ez a kolonc, de ha Neked a kennystyle jön be, akkor kár is lenne eröltetni.
    "Vele" egyszer nyomtuk egy heliben, és azon kívül hogy ki sem mozdultunk a hajóról, inkább átállt j10-hez a túloldalra. Oda nem is kívánkozok többet:)) Nehogymár (JOBB LÉTEMRE!!!!) lerontsam a K/D-ját.

    Tudom Game, hogy nem sok közöm vollt ehhez a szócsatához, de a védenced kezdte megint a balhét, és ez felett szépen átsiklottál....megint.
    Téged aztán abszoult nem szerettelek volna megbántani:R

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

  • -=KIS_FoNaK=

    tag

    válasz GameOver #11265 üzenetére

    Tényleg szép hozzászólás, de nem sok értelmét látom.Megmondom őszintén én nem számolgattam, hogy kivel hányszor csaptunk össze és, hogy hány rakétánk talált be, de nem is nagyon érdekel, mi jól éreztük magunkat Fonákkal, jó csaták voltak.Igaz nekem sokkal jobban tetszettek a TV kerülgetős részek, mint amikor kergetni kellett a másikat és bujkálni.
    Valószínű, hogy a mi rakétáink azért nem találtak be mert többségük el sem ment odáig.Itt nem arról van szó hogy én kritizálom a játékstílusotokat, leírtam róla a véleményem.Nem azért nem szeretek sunnyogós emberek ellen játszani, mert kevesebb az esélyünk, hanem azért, mert unalmasnak tartom és nem is tudom élvezni egyáltalán.
    Én nagyobb ellenfélnek tartom: Buflaxot, Myloot.Lehet, hogy más lett volna a helyzet egy ranked szerveren és Buflax is bujkált volna, de ennek pont az volt a lényege, hogy mindenki jól érezze magát. Nem volt fair Tőletek az, hogy egy ilyen tét nélküli összejövetelen folyamatosan bujkáltatok(úgy vettem észre rajtatok, hogy a K/D igen is számított).

    "Űberdúrva K/D-k gyártása": mindez a játékstílusotokból adódik(kempelés, bujkálás, semmi kockázat vállalás).Fent is tarthatod az első helyet magatoknak, szerintem senkit sem érdekel a K/D rajtatok kívül.

    "aki jó eséllyel veszi fel veletek a harcot."
    Ez a része a lényeg. Aki felveszi a harcot, én azt gondolom, hogy aki felveszi az nem bujkál és hátúról lövi a másikat, hanem oda áll elé és harcol,pörög, lő STB.Ha valaki lelő szemtől-szemben akkor azt nem kritizálni fogom a játékstílusa miatt, de ha valaki hátúról lelő úgy, hogy nem is látom akkor arra csak ennyit mondok: "Na a hülye balfasz".

    "Most is melyik szabályt is sértettem meg?"
    Hol mondtam ilyet, hogy Te/Ti megsértettek valamilyen szabályt?

    "Ja emlékészem. Arról, hogy nem tartozunk az ingyenfregek közé, ha jól értem, más probléma nincs."

    Ilyen szabály pedig nincs, előbb egy kicsit gondolkodnod kellene és visszaolvasni, hogy én mire, mit írtam és miért.Ahogy látom itt egyedül Gabi értette meg, hogy miről is van szó(KÖSZI GABI).

    Ha már végig nézted a Wake Islandos köröket akkor légyszíves mond meg, azt is, hogy mi mikor kepmpeltünk, mert én megnéztem többször is, de valahogy nem találtam meg.Persze lehet, hogy csak nem vettem észre, de erre elég kicsi az esély.Engem ebből az egészből csak az érdekel , hogy kiderüljön az igazság.Nem érdekelnek a százalékok ,hogy kivel hányszor harcoltunk és hogyan és az sem, hogy hányszor haltunk meg a saját hibánkból,ezek mind benne vannak a játékban.

    [ Szerkesztve ]

    Jó a voip!

Új hozzászólás Aktív témák