Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54774016

    törölt tag

    válasz Hopkins95 #40920 üzenetére

    Szerintem az "ügyes" játékosok 90 százaléka csal. Nem gondolom, hogy paranoiás lennék, csak túl régóta játszok ilyen játékokkal.

    Ismerem a fegyvereket, tudom hogy melyikkel hogy lehet lőni, ezért nem hiszem el hogy pisztollyal vagy egy közel harcra való lőfegyverrel 62/8 kd-t lehet hozni. Ez aimbot nélkül nem megy.

    Mennyi pro gamerről derült ki utólag, hogy aimbotozik és néhány profi streamer is lebukott.

    Egy csomó youtube videón lehet látni, hogy a pro gamer fegyvernek nincs szórása és hátra rugasa sem. Ezt egérrel nem lehet megcsinálni. Tisztára hülyének nézik az embereket, pedig egyértelműen lehet látni, hogy az adott fegyver teljesen másképp viselkedik a videóban, mint a játékban.

    Van egy kollégám, aki évekig felprofi szinten tolta, nagyon ügyesnek gondoltam, amig a fia el nem árulta, hogy az apja célzó programot használ és átlát a falakon.

    Már teljesen kiábrándultam a pro gamerekből, túl sok hitelesnek hitt emberről derült ki, hogy csalt. Meg ismerem a játék fegyvereit, tudom melyik hogyan lő...a youtube videókon is látom, ha a fegyver másképp viselkedik, mint a játékban, hát ugyanazt a játékot játszuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák