Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz mackosajt #11384 üzenetére

    Kishegyesin volt! :K A "mindet elvitte" dolgot rakjuk erősen idézőjelbe, mert nem hiszem, hogy pontosan látta, hogy mennyi volt nála. Egyet fixre mondott, hogy nem egy db. Bár előfordulhat az is, hogy az egy másik szoftver volt. :DDD

    gyiku: Mit megszólom? Az akciók kihasználásra valók, ez tény és való! No de nem így... Én bemegyek, kihasználom az akciót, ergó veszek magamnak egyet és örülök, hogy sikerült kicsit olcsóbban megvennem és élvezem a játékot. Nekik az jut eszükbe egyből, hogy felvásárolják mindet és tovább adják x*2-3 ezer forintos nyereségért. Ilyen nekem a fejembe meg sem fordulna. Másrészt előttem szóló kollégának igaza volt. Mennyire fogja kihúzni a slamasztikából az a nyereség akkor, mikor van neki 44 ezer forintja megvenni 4 példányt és rosszabb esetben még el sem megy egyből, vagy ne adj Isten rajta is ragad és áll benne a pénze? Vagy úgy gondolod gyorskölcsönt vesznek fel? Ugyan már hagyjuk... Itt a gondolkodásmóddal van a gond. Egyszeri játékos megörül egy ilyen akciónak, elmegy és megveszi aztán boldogan játszik vele. Míg ezeknek csak az a párezer forint haszon jár a fejükbe. A spórolás és a nyerészkedés között Uram igen nagy különbség van. Spórolással te ugyan bosszúságot másnak nem okozol, viszont mint látod nyerészkedéssel a mások kárán jársz "jól". Bár ha nekik megéri, legyen ám.

    oké

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák