Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bli92

    tag

    Üdv.

    Nem nyálaztam át mint a 7XXX hozzászólást ezért sorry. Segítséget szeretnék kérni. Van egy FS LOOX n500 am. Az oprendszere német. Ha felteszem rá a Sunnysoft-os magyarosítást akkor bekrepál a GPS(nincs hozzá meg a használatim meg ilyenek úgyhogy nem tudom a magyarosítást regisztrálni). Mármint a GPS Locator program akkor végeláthatatlan hibaüzenetek hadát zúdítja rám. Az IGO8 meg csak simán nem látja a hardvert. Az eredeti német nyelv alatt se tökéletes a GPS de az szerintem hardveres probléma. Nagyon gyengén veszi a jelet. Csináltam hozzá a beépített antenna helyett egy másikat amivel még házon belül is pontos pozíciót ad meg de irtóra ronda hogy egy negyven centis rézszál lóg ki belőle.
    A kérdésem ezekkel kapcsolatos. Hogy tudnék rá magyar vagy angol nyelvet varázsolni a hibaüzenetek nélkül (a magyar ideálisabb lenne, megpróbáltam flashelni de ott is az volt a baja hogy amit rá akarok rakni az angol az eredeti meg német)?
    Illetve tudtok e valami tanácsot adni hol lehet a hiba a jelgyengeségnél. A beépített antennán sem látszik sérülés.

Új hozzászólás Aktív témák