Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    Sziasztok!
    Tudom,h iszonyat lame kérdés,de soha nem láttam még vistát,és telefonon keresztül kellene segítenem egy majdnem teljesen buta embernek,így megkérdem,mivel tényleg annyira láma dolog,h sztem leírást sem találok róla(1óra alatt nem sikerült,ami meg lehet már az én lámaságom).
    Szóval az a probléma,h vannak felhasználói fiókok,és adminisztrátorral lettek telepítve a progik.Hogyan tudom megmondani,h azok a progik amiket ott felraktak látszódjon a többi felhasználónál is(azaz tudja használni).Előre is köszi.

  • tomazin

    veterán

    sziasztok!

    most raktam össze egy gépet,és ment is 1 napig.
    a gép asus k8n,sempron 2800+,gef3 ti200.Eddig jól ment a régi konfigomban,ahol egy 400as chieftek vitte.Most hazahoztam anyáméknak,összeraktam,ment is rendben amig el nem inditottam az ut2k4-et.A proci 100%on megy folyton(boinc miatt).A probléma akkor kezdödött,amikor elinditottam a jatékot,és az intro közepén kifagyott(függőleges csikok a monitoron).Reset után bejött még a bios,ahol visszavettem 266ról az fsbt 233ra(azaz kb oda ami nincs húzva).A kártya nem volt húzva.Restart után már csak a videókártya bootja jött be,és az is úgy,h olyan volt mintha nem frissitett volna rendesen,lehetett látni,h szaladgál a kurzor.Jó gép ki,kártya ki-berak(amikor nem akart bekapcsolni régebben ez segitett rajta),de sajnos még roszabb lett a helyzet,a fekete képernyőn a videókártya kiirása még ott volt,de csak hangyaháborúval megspékelve.innen már nem is megy tovább..Cmos reset nem segitett...Jah még azt nem emlitettem,h itthon egy 300as codegen viszi a gépet.Mi szállhatott el?
    A hülye vagy,h codegen,meg h minek húzod és társai azok kérem maradjanak meg a fejekben,tisztában vagyok én is vele.

    előre is köszönöm a segitséget!

    ádám

    [ Szerkesztve ]

  • tomazin

    veterán

    válasz XuChi #26306 üzenetére

    Ja azt még elfelejtettem írni,h minden normál hőmérsékletű volt.So pl a gpu majdnem jéghideg.De örülök,h mind2tök szerint a vga.

    Másik dolog:Lehet,h amiatt történt,h a 300as cedegány még bírt annyi cuccost leadni amennyi a magányos cpunak kellett,de már a vga sok volt neki?Az 7szentség viszont,h veszek ezek elé is egy chiefteket... :(

    Köszi a válaszokat! (kem kollégának is...ezé nem szabad boincolni,mert látod mi lesz :DDD )

Aktív témák