Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Spet #49740 üzenetére

    Kipróbáltam másik kábellel tegnap (mondjuk túl sok időm nem volt vele foglalkozni), de HDMI-n is ugyanaz...:( Ráadásul így még mintha szaggatna is: kipróbáltam gyorsban a Plants vs. Zombies-t, ami ugyebár nem túl nagy hardverigényű cucc, de mégis jobban beszaggatott, mint a céges gépen, ahol gagyi, ezeréves, kb. szinte minden játékra alkalmatlan, alaplapra integrált vga van... :Y :W :((
    Elvileg pénteken átviszem egyik kollégámhoz a gépet. Neki sajna nincs vga-ja (csak az alaplapi integrált), de legalább PCI-Express-szes gépe van, szóval az én vga-mat ki tudjuk próbálni nála (meg nyilván az ő monitorával az én gépemet). Így elvileg sokmindent megtudhatunk. Ha az ő monitorán jó az én gépem, akkor a monitorom szarakszik; ha nem jó, akkor jön a kártya átszerelése. Ha az ő gépében is jelentkezik a hiba, akkor a kártya rossz, ellenben ha nem, akkor vagy szoftveres gond van mégis, vagy valami más romlott el, amire nem gondoltunk (pl. az alaplap).

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák